Ile kosztuje BMW i8? Poznaj cenę i wyjątkowe cechy tego luksusowego samochodu elektrycznego

Ile kosztuje BMW i8? Poznaj cenę i wyjątkowe cechy tego luksusowego samochodu elektrycznego

Ile kosztuje BMW i8?

Jeśli szukasz luksusowego samochodu elektrycznego, który zapewni nie tylko oszałamiającą moc, ale także niezwykłe osiągi, to BMW i8 na pewno zasługuje na Twoją uwagę. Ten sportowy środkowy samochód jest prawdziwym połączeniem technologii i elegancji. Ale ile musisz zapłacić, aby zostać szczęśliwym właścicielem tego tytułowego pojazdu? Poznaj cenę i wyjątkowe cechy BMW i8.

Cena

BMW i8 to samochód, który z pewnością nie należy do najtańszych. Jego cena uzależniona jest od wielu czynników, takich jak wyposażenie, dodatkowe opcje i region, w którym zamierzasz dokonać zakupu. Jednakże, średni koszt podstawowej wersji BMW i8 wynosi około 900 tysięcy złotych. Warto jednak pamiętać, że istnieją również inne modele i wersje wyposażenia, które mogą być droższe.

Design

Jedną z najbardziej charakterystycznych cech BMW i8 jest jego awangardowy design. To futurystyczne połączenie sportowej sylwetki z nowoczesnymi detalami sprawia, że ​​ten samochód przyciąga spojrzenia na drodze. Z przodu mamy charakterystyczne podwójne nerki, które są znakiem rozpoznawczym marki BMW, a także smukłe reflektory z diodami LED. Natomiast z tyłu znajdują się podłużne lampy, które dodają sportowego charakteru.

Oszałamiające osiągi

BMW i8 nie tylko wygląda imponująco, ale także potrafi dostarczyć niezwykłe osiągi. Ten samochód osiąga maksymalną prędkość 250 km/h i przyspiesza od 0 do 100 km/h w zaledwie 4,4 sekundy. Prawdziwą innowacją jest tutaj układ napędowy, który składa się z silnika spalinowego z turbodoładowaniem i silnika elektrycznego. Działa to w ten sposób, że podczas jazdy typowymi średnimi prędkościami, samochód korzysta wyłącznie z napędu elektrycznego, co przekłada się na oszczędność paliwa i niższe emisje CO2.

Luksusowe wnętrze

Wnętrze BMW i8 niczym nie ustępuje pojazdowi z kategorii supercar. Oferuje ono przestronność i pełne wyposażenie, które sprawiają, że podróżowanie tym samochodem staje się prawdziwą przyjemnością. Panuje tu atmosfera nowoczesności i technologii – eleganckie wykończenie z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, ergonomiczne siedzenia i zaawansowany system multimedialny zapewniają komfort na najwyższym poziomie.

Podsumowanie

BMW i8 to samochód, który zachwyca nie tylko swoim wyglądem, ale także swoimi osiągami i innowacyjnym podejściem do motoryzacji. Choć cena może wydawać się wysoka, to warto pamiętać o inwestycji w przyszłość – samochód ten jest nie tylko ekologiczny, ale także bardzo efektywny. Jeśli marzysz o połączeniu luksusu i mocy w jednym samochodzie, BMW i8 zdecydowanie spełni Twoje oczekiwania.


Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje BMW i8?

Cena BMW i8 zależy od wersji i dodatkowego wyposażenia, ale podstawowa cena wynosi około 800 000 zł.

Z jakimi wyjątkowymi cechami został wyposażony BMW i8?

BMW i8 posiada wiele wyjątkowych cech, takich jak aerodynamiczny design, hybrydowy napęd, skrzydłowe drzwi, inteligentny system prowadzenia i innowacyjne technologie.

Jaka jest pojemność silnika w BMW i8?

BMW i8 jest wyposażone w 1,5-litrowy silnik benzynowy oraz elektryczny silnik o pojemności 11,6 kWh.

Jak długo trwa pełne naładowanie baterii w BMW i8?

Pełne naładowanie baterii w BMW i8 trwa około 3 godzin przy zastosowaniu stacji ładowania o mocy 3,7 kW.

Jaką moc ma silnik w BMW i8?

Silnik benzynowy w BMW i8 ma moc 231 KM, natomiast elektryczny silnik ma moc 143 KM. Razem daje to łączną moc 374 KM.

Na jakie odległości można przejechać na samym silniku elektrycznym w BMW i8?

Na samym silniku elektrycznym BMW i8 można przejechać około 55 km.

Jaka prędkość maksymalna może osiągnąć BMW i8?

BMW i8 może osiągnąć prędkość maksymalną do 250 km/h.

Ile miejsce znajduje się w bagażniku BMW i8?

Bagażnik w BMW i8 ma pojemność 154 litrów.

Jakie są dostępne wersje wyposażenia BMW i8?

Dostępne wersje wyposażenia BMW i8 to Standard, Protonic Frozen Black Edition i Protonic Frozen Yellow Edition.

Jakie są główne konkurencyjne marki dla BMW i8?

Główne konkurencyjne marki dla BMW i8 to Porsche 911, Acura NSX i Jaguar F-Type.