hybrydowe volvo

Dlaczego warto kupić hybrydowe Volvo?

Lubisz samochody, które mają nienaganną, nowoczesną sylwetkę? W których nie tylko świetnie się prezentujesz, ale też doskonale czujesz się za kierownicą? Jeżeli oprócz prestiżu i bezpieczeństwa jazdy liczy się dla Ciebie także dobro środowiska naturalnego, to wydaje się, że hybrydowe Volvo jest wprost stworzone dla Ciebie. Zobacz, w czym tkwi fenomen tego samochodu i przekonaj się, że będzie to najlepszy motoryzacyjny wybór.

Hybrydowe Volvo – stworzone do komfortowej jazdy

Nowoczesne samochody są coraz bardziej ekonomiczne, coraz szybsze i bardziej komfortowe. Nie inaczej wygląda nowe hybrydowe Volvo https://promot.volvocars-partner.pl/o-nas/samochody-hybrydowe-volvo-nowe-ekologiczne-oblicze-luksusu/, które jest zasilane energią elektryczną. Tryb Pure umożliwia przełączenie zasilania ze spalinowego na elektryczne i daje kierowcy maksymalną kontrolę nad pojazdem. Zarówno to, co kryje się pod maską pojazdu, jak również wyposażenie kabiny i standard jej wykończenia sprawiają, że wiele osób od pierwszego wejrzenia czuje do tego auta przysłowiową chemię. Fakt jest taki, że samochód został stworzony po to, aby przemierzać nim świat. Bez względu na to czy, codziennie dojeżdżasz do pracy, czy co tydzień zabierasz rodzinę na wycieczki za miasto – z hybrydowym Volvo wszyscy odczujecie poprawę standardu życia.

Co przybliżyło hybrydowe Volvo do doskonałości? To przede wszystkim:

  • płynne ruszanie i dynamiczne przyspieszanie,
  • bogate wyposażenie wnętrza z elementami w niestandardowych kolorach do wyboru,
  • idealna tapicerka stworzona z wysokogatunkowej wełny,
  • widok 360 stopni podczas parkowania,
  • inteligentne schowki na butelki, torby sportowe, gadżety elektroniczne,
  • zaawansowany system oczyszczania powietrza, klimatyzowania i ogrzewania.

To tylko niektóre z bardzo wielu argumentów przemawiających za wyborem hybrydowego Volvo. Ten samochód odmieni Twoje życie w bardzo wielu aspektach, zapewniając wygodną i prestiżową jazdę. Ale wiemy, że nie to jest dla Ciebie najważniejsze, bo decydując się na samochód napędzany prądem wybierasz także oszczędności i robisz wielki krok w stronę ochrony środowiska naturalnego.

Elektrycznie ładowane hybrydowe Volvo – oszczędne i ekologiczne

Nowoczesne Volvo zasilane elektrycznie jest dostępne w kilku układach napędowych. Możesz zdecydować się na model całkowicie elektryczny i ma to wiele zalet:

  • auto jeździ cicho,
  • auto nie emituje spalin,
  • auto pokonuje po naładowaniu spore dystanse – jest wyposażone w wysokonapięciowy akumulator oraz dwa silniki elektryczne.

Dzisiaj jednak dużą popularnością cieszy się hybrydowe Volvo, a więc takie, które jest zasilane z dwóch źródeł do wyboru – elektrycznie i spalinowo. Dwa silniki ściśle ze sobą współpracują, aby jazda była maksymalnie wydajna, bezpieczna, płynna, ekonomiczna i wreszcie ekologiczna – emitująca minimalną ilość spalin,

Nowoczesne  i bezpieczne hybrydowe Volvo

Choć hybrydowe Volvo przykuwa uwagę głównie sportową, dynamiczną sylwetką oraz tym, że jest napędzane energią elektryczną, to priorytetem nadal pozostaje wysoki poziom bezpieczeństwa. Udało się go osiągnąć za sprawą nowoczesnych rozwiązań i zaawansowanej elektroniki, która sprawia, że kierujący będąc w trasie stale jest wspierany w prowadzeniu swojego pojazdu. Auto, w którym zastosowano najlepsze podzespoły, systemy automatycznego hamowania, mocny silnik elektryczny współpracujący z modułem spalinowym to gwarancja doskonałej jakości. Potwierdzeniem tego jest fakt, że hybrydowe Volvo spełnia wymagające normy Euro NCAP.

Hybrydowe Volvo – oszczędne w eksploatacji

Zastanawiasz się, jak wygląda kwestia obsługi hybrydowego Volvo? To auto okaże się oszczędne w eksploatacji, ale też w zakupie. Jak to możliwe? Dzięki ulgom przewidzianym na zakup pojazdu elektrycznego, mniejszej ilości serwisów i wymian płynów eksploatacyjnych oraz części, a także dzięki możliwości ładowania auta np. w domu czy miejscu pracy. Bezawaryjna jazda i gwarancja udzielana na zakup auta to zapewnienie, że eksploatacja pojazdu nie nastręczy Ci nieprzewidzianych dodatków, a jedynie będzie źródłem przyjemności i komfortu.