hybrydowe volvo

Hybrydowe Volvo – auto dla ceniących luksus

Lubisz luksusowe rozwiązania? Nowoczesne osiągnięcia techniki? Samochody, które w jeździe są dynamiczne, a w prowadzeniu intuicyjne? Hybrydowe Volvo odpowiada na wszystkie Twoje potrzeby i sympatie. Na pewno szybko skradnie serce każdego kierowcy, ale też jego pasażerów. Dlaczego? Bo zarówno pod maską, jak i w kabinie jest niezwykle nowocześnie wyposażona, co zaskarbia jej sympatii nawet wśród najbardziej wymagających kupujących. Teraz możesz stać się jednym z nich!

Luksusowe wnętrze hybrydowego Volvo

Projektanci i inżynierowie dużo wysiłku włożyli w to, aby przedstawione światu nowe, hybrydowe Volvo zaspokajało wszystkie gusta. Nie było to trudne, bo firma ma przecież ogromne doświadczenie w produkcji wyjątkowych aut, które wyznaczają nowe trendy i kojarzone są z bezkompromisową elegancją. Volvo nie zawiodło i tym razem, prezentując samochód o sportowej linii nadwozia i gustownym wnętrzu. Do wyboru klienci mają kilka odcieni – onyx black, fusion red czy fjord blue. Mogą też w dużej mierze decydować o kolorystyce i standardzie wyposażenia kabiny:

  • fotele z elektrycznie składanymi zagłówkami,
  • podgrzewane siedzenia i kanapa,
  • 12- lub 9-calowy wyświetlacz,
  • klimatyzacja z funkcją CleanZone i czujnikiem wilgotności powietrza,
  • błyszczące listwy aluminiowe na bocznych szybach,
  • schowki,
  • czarna błyszcząca konsola między fotelami,
  • autoalarm,
  • dwustopniowe poduszki powietrzne.

To tylko niewielka część wszystkich udogodnień, które są charakterystyczne dla podstawowej lub rozszerzonej wersji hybrydowego Volvo. Samochód można maksymalnie spersonalizować w taki sposób, aby idealnie odpowiadał Twoim osobistym potrzebom, a zarazem mieścił się w przewidzianym budżecie.

Hybrydowe Volvo – jazda na najwyższym poziomie

To, co w kabinie jest nie mniej ważne od tego, co pod maską. Dlatego od hybrydowego Volvo oczekuje się głównie mocy i ekonomicznej jazdy. Te wymogi świetnie spełnia model, który łączy w sobie atuty silnika spalinowego z elektrycznym. Jako kierowca masz dużą swobodę w decydowaniu o tym, jaki będzie model zasilania w danej chwili. W dłuższej trasie możesz go przełączać, aby zoptymalizować osiągi i czas przejazdu. W jeździe miejskiej możesz postawić na napęd elektryczny, który zredukuje spalanie i ograniczy ilość emitowanych do środowiska zanieczyszczeń.

Hybrydowe Volvo to klasa sama w sobie. Zarówno pod względem bogatego wyposażenia, jak i designu trudno znaleźć auto o podobnych walorach. Nic dziwnego, że samochody z tej serii cieszą się tak dużą popularnością wśród kupujących – są niezawodne, mocne i dynamiczne.