Pożyczka plus

Klienci zainteresowani szybkimi pożyczkami przez internet mają do wyboru szereg ciekawych ofert instytucji z sektora pozabankowego. Poszukując dodatkowego źródła finansowania warto zapoznać się z aktualnymi promocjami oraz zwrócić uwagę na szczegóły wyróżniające poszczególne podmioty. W tym artykule przeanalizujemy ofertę szybkich pożyczek online oferowaną przez firmę Pożyczka Plus.

Pożyczka Plus – nasza opinia, recenzje

Korzystając z sektora usług pozabankowych poszukujemy podmiotów opierających swoje oferty na jasnych i rzetelnych zasadach. Pożyczkę Plus cechuje przejrzysta prezentacja warunków współpracy z klientami. Ta działająca na arenie międzynarodowej firma należy do spółki Aventus. W Polsce ma swoją siedzibę w Białymstoku, przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Klienci cenią sobie kontakt z tym podmiotem. W serwisie www.opineo.pl zamieszczają wiele pozytywnych recenzji na temat korzystania z ich usług. Oto niektóre z nich:

pozytywna opinia pożyczka plus 2

pozytywna opinia pożyczka plus 3

 

 

Jak otrzymać pożyczkę w Pożyczka Plus?

Proces wnioskowania o szybką pożyczkę w serwisie www.pozyczkaplus.pl zawiera się w kilku prostych krokach. Dostępne w serwisie intuicyjne suwaki pozwalają na przeprowadzenie szybkiej symulacji określającej koszty pożyczki uwzględniając wybraną kwotę zobowiązania oraz termin jego spłaty. Klienci mogą wnioskować o wsparcie finansowe w wysokości od 200 do 15000 zł, na okres od 10 do 45 dni. Wybierając odpowiadające przyszłemu pożyczkobiorcy kryteria aplikacja generuje automatycznie całkowity koszt pożyczki, kwotę jaką należy będzie spłacić, ostateczną datę spłaty oraz RRSO. Decydując się na przyznane warunki kredytowania należy kliknąć przycisk „weź pożyczkę”. By otrzymać pożądaną kwotę użytkownik będzie musiał dopełnić niezbędnych formalności wymaganych przez serwis.

Wymagane formalności

Pierwszą z nich jest założenie konta na stronie internetowej firmy poprzez podanie adresu e-mail oraz numeru telefonu komórkowego. Należy również wyrazić akceptację polityki firmy oraz opcjonalnie zezwolić na kontakt w celach marketingowych. Następnie przyszły pożyczkobiorca zostanie poproszony o podanie danych osobowych – imienia, nazwiska, numeru PESEL, numeru i serii dowodu osobistego.

Proces weryfikacji tożsamości jest prostą i niezawodną metodą powiązania podanych informacji ze wskazanym kontem bankowym. Pożyczka Plus oferuje dwie możliwości, aby to zrobić.

Pierwsza z nich polega na przesłaniu jednego grosza z konta bankowego, na który klient chciałby otrzymać przyszły przelew pożyczki. Wybierając tę metodę należy skrupulatnie wpisać tytuł przelewu – jest on ustalany indywidualnie dla każdego klienta. Jego pomylenie skutkuje niestety nieudaną rejestracją.

Istnieje również drugi sposób powiązania konta bankowego z zakładanym Profilem Klienta. Służy temu aplikacja Kontomatik pozwalająca na weryfikację tożsamości, bez konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego. Jej obsługa jest prosta i intuicyjna. Aby ją wybrać należy podczas składania wniosku zaznaczyć tę opcję. Automatycznie zostaniemy przekierowani do okna, gdzie wskażemy bank, w którym prowadzimy bankowość elektroniczną. To pozwoli na zalogowanie się na nasze konto bankowe. Umożliwi to przyszłemu pożyczkodawcy sprawdzenie zgodności deklarowanych we wniosku danych z tymi widniejącymi na rachunku bankowym. Weryfikacja zakończy się pozytywnie, jeżeli będą one zgodne. Jest to bardzo bezpieczna opcja. Podane dane do bankowości elektronicznej nie są automatyczne zapisywane.

Rejestracja na stronie www.pozyczkaplus.pl oraz przesłanie wniosku o pożyczkę są dostępne przez całą dobę – klienci nie muszą więc zwlekać i mogą ubiegać się o wsparcie finansowe o każdej porze, z każdego miejsca. Pożyczka zostanie wypłacona w godzinach pracy firmy.

Kiedy otrzymam pieniądze?

Wnioskując o szybką pożyczkę w godzinach pracy pracowników Pożyczka Plus możemy liczyć na błyskawiczny transfer gotówki pod warunkiem, że posiadamy konto w banku PKO BP. To z niego firma dokonuje przelewów pieniężnych dla swoich klientów. Prowadząc rachunkowość w innym banku należy założyć, że wypłata gotówki będzie zależna od godzin sesji międzybankowych. Ta informacja dostępna jest na stronie pożyczkodawcy https://pozyczkaplus.pl/tabela-sesji-bankowych/.

Klient premium

Serwis oferuje również możliwość wykupienia konta premium. Ta usługa niesie pakiet przydatnych korzyści. Przede wszystkim pieniądze szybciej trafiają na konto osób z niej korzystających. Klienci decydujący się na konto premium mogą liczyć na:

• Błyskawiczny przelew pożyczki, niezależnie od sesji księgowań w banku, z którego usług korzystasz.

• Priorytetowe rozpatrzenie wniosku.

• Dedykowanego konsultanta zapewniającego szybką obsługą na infolinii.

• Wsparcie w zastrzeżeniu numeru PESEL w systemie ochrony przed kradzieżą tożsamości.

Kto może ubiegać się o szybką pożyczkę?

Wymagania stawiane przed potencjalnym klientem Pożyczki Plus są zbieżne z wymogami innych instytucji udzielających szybkich pożyczek przez internet. Przede wszystkim należy posiadać dowód osobisty i być w wieku od 18 do 73 lat. Niezbędne jest również posiadanie numeru telefonu, osobistego konta bankowego oraz adresu e-mail. W przypadku tego pożyczkodawcy istotna jest także nasza zdolność kredytowa. Wnioskowanie o gotówkę jest możliwe po zarejestrowaniu w serwisie oraz pozytywnym zakończeniu procesu weryfikacyjnego.

Oprócz tego o szybką pożyczkę mogą ubiegać się osoby nieposiadające aktywnych zadłużeń u tego pożyczkodawcy. W swoim Profilu Klienta użytkownicy serwisu z niespłaconymi jeszcze zobowiązaniami mogą jednak zweryfikować możliwość dobrania dodatkowej kwoty do zaciągniętej już pożyczki. Aby otrzymać szczegółowe informacje o tej dodatkowej usłudze należy skontaktować się z pracownikami działu obsługi klienta w godzinach ich pracy.

Weryfikacja klienta w Pożyczka Plus

Instytucje z sektora pozabankowego dbają o swój pozytywny wizerunek i związane z nim zaufanie społeczne, nadszarpnięte w czasach, gdy „chwilówki” kojarzone były z szybką, ale niepewną gotówką. Firma Pożyczka Plus na tym poziomie również stara się zachować maksymalny poziom przejrzystości. Dlatego też bardzo istotnym elementem procesu weryfikacji potencjalnego klienta jest analiza jego historii finansowej oraz realnej zdolności kredytowej. Ten proces jest możliwy dzięki współpracy z bazami danych tj.: Krajowy Rejestr Długów (KRD), Rejestr Dłużników ERIF, Biuro Informacji Gospodarczej (BIG), Platforma Wymiany Informacji Pożyczkowej (PWIP), CRIF.

Pożyczka bez BIK

Należy podkreślić fakt, że serwis www.pożyczkaplus.pl podobno nie korzysta z informacji zawartych w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Nie musisz się, więc martwić posiadając tam negatywne wpisy. Ocena potencjalnego klienta pomija analizę tej bazy danych.

Pożyczka plus – warunki oraz wysokość pożyczki

Zgodnie z aktualną ofertą nowi klienci serwisu www.pozyczkaplus.pl mogą liczyć na pierwszą pożyczkę w kwocie od 200 do 3000 złotych zupełnie za darmo. Takie zobowiązanie możemy zaciągnąć na okres od 10 do 30 dni. W sytuacji, gdy potrzebna klientowi suma jest wyższa to obecnie firma zapewnia rabat w wysokości 50 % na pożyczkę w kwocie do 5000 złotych na okres 30 dni.

Wnioskując jednak o kwotę wyższą niż 5000 złotych musimy liczyć się ze standardowymi kosztami.

Stali klienci ubiegający się o kolejne zastrzyki gotówki mogą liczyć na atrakcyjne oferty marketingowe i związane z nimi promocyjne ceny. Wraz z każdą kolejną pożyczką rośnie kwota, o jaką możemy wnioskować. A górną granicą jest aż 15 000 złotych. Każda kolejna pożyczka udzielana jest również na okres od 10 do 45 dni. Należy jednak zdawać sobie sprawę, że zazwyczaj pożyczka będzie związana z określonymi płatami za jej udzielenie.

Pożyczka Plus – proste i przejrzyste zasady

Szybka pożyczka przez internet to możliwość ubiegania się o gotówkę w wielu niespodziewanych lub kryzysowych sytuacjach.

  • Oferowana przez serwis www.pozyczkaplus.pl usługa możliwa jest w 100 % online. To sposób, aby wyjść z zapaści finansowej bez opuszczania domu. Jedyne czego potrzebujesz, aby skontaktować się z pożyczkodawcą i przekazać swój wniosek to dostęp do internetu i posiadanie urządzenia mobilnego.
  • Nie musisz bać się o swoje pieniądze. Podczas składania wniosku o pożyczkę będziesz miał możliwość zapoznania się z wszelkimi opłatami. Pamiętaj, że tak jak we wszystkich instytucjach pozabankowych to terminowa spłata jest gwarancją niezmienności kosztów.
  • Sam ustalasz termin spłaty. Może on trwać dłużej niż miesiąc (45 dni), więc nie będziesz zobowiązany, aby „do 10-ego” organizować niezbędną kwotę na spłatę zobowiązania.
  • Ten podmiot gwarantuje również bezpieczeństwo danych osobowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. To również istotny aspekt podczas wyboru przyszłego pożyczkodawcy w czasach wielu głośnych afer, związanych z wyciekiem poufnych informacji z baz danych.

Refinansowanie pożyczki w Pożyczka Plus

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów ten pożyczkodawca wprowadził możliwość skorzystania z refinansowania zaciągniętego długu. To świetny sposób zapewniający klientom spokojny sen. Mając problemy z terminową spłatą swojego zobowiązania możesz skorzystać z pomocy dodatkowego pożyczkodawcy. To on spłaci Twoją pożyczkę w Pożyczka Plus ustalając nowe warunki spłaty zaciągniętego kredytu. To koło ratunkowe rzucone w stronę klientów mających chwilowe trudności. Jest to jednak usługa płatna. By móc z niej skorzystać należy złożyć wniosek przed upłynięciem terminu spłaty. Jej szczegóły i koszty są ustalane indywidualnie w zależności od kwoty pożyczki.

Pożyczka Plus – kontakt

Aby skontaktować się z obsługą klienta należy skorzystać z infolinii, dostępnej pod numerem telefonu 85 871 00 52. Wszystkie kwestie, które nie wymagają nagłej pomocy można również wysłać na adres e-mail: [email protected]. W zakładce „kontakt” na stronie www.pozyczkaplus.pl prezentowane są również następujące godziny pracy pracowników działu obsługi klienta. W dni robocze są oni dostępni w godzinach od 8 do 20. Z kolei w soboty kontakt możliwy jest między 8 – 18, w niedziele możemy skorzystać z ich wsparcia między 9, a 17. Często niezwykle pomocna okazuje się pomoc weekendowa.

Dział windykacji obsługujący kwestie związane z zaległościami w płatnościach dostępny jest pod numerem telefonu 85 871 00 39, oraz adresem e-mail: [email protected]. Pracownicy służą swoją pomocą od poniedziałku do piątku, między godziną 8, a 17.

Pytania i odpowiedzi

Czy konieczny jest przelew 1 grosza w celu rejestracji na stronie?

Nie, ponieważ nie jest to jedyna metoda weryfikacji tożsamości. Zachęcamy do zapoznania się z działaniem aplikacji Kontomatik. Jest to wygodny i bezpieczny sposób powiązania konta bankowego z profilem klienta.

Jakie bazy sprawdza Pożyczka Plus w trakcie weryfikacji?

W procesie analizowania zdolności kredytowej weryfikowane są informacje z Krajowego Rejestru Długów (KRD), Rejestru Dłużników ERIF, Biura Informacji Gospodarczej (BIG), Platformy Wymiany Informacji Pożyczkowej (PWIP), CRIF. Pożyczkodawca nie weryfikuje danych z Biura Informacji Kredytowej (BIK).

Czy pieniądze wypłacane są całodobowo?

Niestety nie. Na przelew pożyczki możesz liczyć w godzinach pracy firmy, zgodnie z godzinami sesji bankowych. Aby przyspieszyć otrzymanie gotówki możesz zapoznać się z ofertą Konta Premium.

Ile razy mogę refinansować pożyczkę?

Ta opcja dostępna jest dla każdej zawartej z Pożyczką Plus umowy pożyczkowej tylko raz. Aby zapoznać się z jej szczegółami należy wejść na swój profil w zakładkę „Twoja pożyczka”.

Posiadam zadłużenie w banku, czy mam szansę na szybką pożyczkę?

Tak, posiadanie aktywnego zadłużenia nie jest jedynym warunkiem, jaki Pożyczka Plus bierze pod uwagę rozpatrując wnioski. Jest to jednak odpowiedzialna instytucja i zgodnie ze swoją polityką oraz indywidualnym systemem oceny zdolności kredytowej podejmuje ostateczną decyzję o przyznaniu Ci pożyczki.

Jestem stałym klientem, jednak odmówiono mi pożyczki. Dlaczego?

Pożyczka Plus to firma, której przyświecają zasady odpowiedzialnego pożyczania. Pracownicy każdorazowo analizują wnioski wraz z aktualną sytuacją finansową przyszłego pożyczkobiorcy. Rzetelnie mierzą możliwości spłaty długu opierając się m.in. o jego zdolność kredytową. Wspierają tym samym klientów w świadomym zaciąganiu pożyczek tak, aby nie podejmowali zobowiązań, którym nie będą w stanie podołać.

Bycie stałym klientem nie gwarantuje pozytywnego rozpatrzenia wniosku, ponieważ na ten aspekt składa się wiele elementów. W takim wypadku należy przeanalizować swoją sytuację i podjąć kroki mogące poprawić sytuację finansową bez konieczności korzystania z pomocy sektora pozabankowego.

W jaki sposób zmienić w serwisie dane, które uległy zmianie?

Wszyscy zalogowani użytkownicy mogą w zakładce „Twoje dane” dokonać edycji informacji podanych podczas rejestracji na stronie www.pozyczkaplus.pl. Aktualizacja części danych, takich jak – nazwisko, numer dowodu czy adres zameldowania wymaga wydrukowania, wypełnienia i przesłania formularza zmiany danych. Jego wzór jest umieszczony tuż obok danych osobowych.

Skan lub zdjęcie formularza należy wysłać na adres: [email protected].

Czy mogę spłacić pożyczkę szybciej?

Tak, w dowolnym momencie trwania zobowiązania możesz dokonać jego spłaty. Najważniejsze, aby nastąpiło to przed ostateczną datą określoną w procesie wnioskowania o pożyczkę.

Problemy z terminową spłatą pożyczki. Co może mnie czekać?

Korzystając z aktualnych promocji w takim przypadku utracisz atrakcyjne warunki, na jakich została przyznana Ci pożyczka. Obowiązują one jedynie przy terminowej spłacie zadłużenia. Brak uiszczenia odpowiedniej kwoty w terminie skutkuje naliczeniem standardowych kosztów pożyczki. Istnieje również możliwość naliczenia odsetek karnych w wysokości 11,2% w skali roku.

Pożyczka Plus – nie pomyl nazwy

To nie Pożyczka Plus:

  • Pożyczka Puls
  • Pożyczka Pus
  • Pożyczki Premium
  • Pożyczamy Plus
  • Pożyczka Pl