bluza cleant

Jak zrobić sezonowe porządki w szafie?

Czy to jesień, czy wiosna, czas na zmiany w Twojej szafie! Zastanawiasz się, jakie kolekcje ubrań wybrać? Jak poradzisz sobie z nadmiarem ubrań z poprzedniego sezonu? Co jest prawdziwym must have zbliżającej się pory roku? Podpowiadamy.

Nakreśl sobie plan!

„Wszystko zaczyna się w naszych głowach!” To stwierdzenie jest prawdziwe. Zacznij od pomysłu, gdzie pomieścisz rzeczy z minionego sezonu, a gdzie zamierzasz włożyć ubrania na nadchodzącą porę roku. Upchnąć ciuchy możesz w garażu, piwnicy, na strychu, w szafie (jeśli jest ona pojemna), lub w schowkach domowych. Ubrania możesz przechować w kartonowych pudłach, specjalnych pojemnikach na ubrania, czy w 120 litrowych workach na śmieci.

Podczas sezonowych porządków dobrze by było, gdybyś najpierw wyprał bluzy, spodnie, swetry, etc., żeby następnie wyjąć je, i używać jak nowe.

Zaplanuj wstępnie, gdzie odłożysz worki/kartony z ubraniami, a gdzie będzie miejsce na rzeczy nowe i te, które wyjmiesz z poprzedniego sezonu.

Idź poszaleć!

Nowy sezon oznacza nowe trendy i chęć wykreowania nowego image. Bluza cleant, nowe spodnie, marynarka i buty? To wszystko wystarczy, by pokazać się z klasą, zarówno w przyjacielskim towarzystwie, jak i podczas casual’owej imprezy pracowniczej. Wszystkie zakupy na nadchodzący sezon możesz wykonać nie tylko osobiście, ale także przez Internet. Obawiasz się niewiadomej rozmiarów? Bez obaw, kupując przez Internet masz 14 dni na odstąpienie od umowy, czyli odesłanie niewłaściwie dobranego produktu. Niektóre sklepy obuwnicze i odzieżowe przedłużają ten termin do 30 dni, jeżeli więc dana rzecz nie spełni Twoich oczekiwań, możesz bez podawania przyczyny odesłać ją w wyznaczonym czasie. To stwarza nowe możliwości!

Jakie ubrania trzeba mieć w kolekcji na nadchodzący sezon?

Nowy sezon zbliża się nieubłaganie, a Ty jesteś w kropce? Czeka Cię impreza i zastanawiasz się, co założyć? Warto być przygotowanym i trzymać w swojej kolekcji, niezależnie od pory roku, uniwersalne ubrania. Powinny one być klasyczne i modne, a jednocześnie powinieneś się w tym dobrze i luźno czuć. Zawsze na czasie są: bluza cleant, dżinsowe spodnie, marynarka, wygodne buty (model dowolny) i na to jakaś niezbyt ciężka kurtka. To się sprawdzi wszędzie!

Czy to sezon jesienno-zimowy, czy wiosenno-letni, dobrze jest być przygotowanym, zanim on się rozpocznie. Dobrze zapakowane (i wyprane!) ubrania odwdzięczą Ci się doskonałą jakością, i wyglądem „jak nowe”. Warto opracować plan, przemyśleć, co zostawisz, a czego pozbędziesz się na dobre i możesz trochę poszaleć na zakupach! Niezależnie, czy stacjonarnie, czy w Internecie, każdy wzbogaci się w nową kolekcję ubrań, czy też wyciągnie ubrania zakamuflowane podczas minionego sezonu. Każda opcja jest dobra!