Honda ASO

Honda ASO: Twoja Honda w Najlepszych Rękach

Właściciele samochodów osobowych coraz częściej i coraz chętniej korzystają z usług Autoryzowanych Stacji Obsługi po zakończeniu okresu gwarancyjnego. Decyduje o tym przede wszystkim wysoka jakość usług oraz możliwość wykonania kompleksowego serwisu pojazdu w jednym miejscu z wykorzystaniem wyłącznie oryginalnych części zamiennych.

Honda ASO, takie jak np. https://auto-gdansk.com.pl/pl/samochody/serwis/serwis.html,  oferuje swoje usługi właścicielom pojazdów nowych i używanych. Każdorazowo zapewniając profesjonalne podejście oraz najwyższą jakość obsługi klienta. Dlatego jeśli dotąd nie znalazłeś zaufanego mechanika, nie szukaj dalej. Zaufaj specjalistom Autoryzowanej Stacji Obsługi Honda i ciesz się niezapomnianymi wrażeniami z jazdy swoim samochodem jeszcze dłużej!

ASO: Oczekiwania vs. Rzeczywistość

Wielu właścicieli pojazdów używanych wyobraża sobie ASO jako miejsce dedykowane do obsługi wyłącznie nowych samochodów objętych gwarancją producenta. Jest to przekonanie absolutnie błędne, na którym większość z nas traci. Tracimy czas, nerwy, pieniądze, a nierzadko również osiągi silnika nieustannie testując na swoim aucie jakość usług anonimowych warsztatów samochodowych obsługujących pojazdy wszystkich marek…

W ASO Honda możemy liczyć na profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie:

  • obowiązkowych przeglądów technicznych,
  • serwisu mechanicznego,
  • serwisu blacharko-lakierniczego,
  • obsługi pakietu Assistance.

Co istotne każda Autoryzowana Stacja Obsługi oferuje również usuwanie szkód komunikacyjnych z OC sprawcy. Szkodę możemy usunąć bezgotówkowo. Wystarczy, że poinformujemy ubezpieczyciela sprawcy o oddaniu poszkodowanego pojazdu do ASO. Resztą formalności zajmą się Specjaliści Honda. Co ważne, naprawa w ASO zostanie przeprowadzona z użyciem oryginalnych części zamiennych, co nie jest wcale takie oczywiste w przypadku skorzystania z usług warsztatu naprawczego wskazanego przez ubezpieczyciela – w większości przypadków szkody z OC są automatycznie kwalifikowane do naprawy z zastosowaniem zamienników, co nie zawsze skutkuje uzyskaniem pożądanego efektu końcowego.

Czy ASO jest drogie?

Wysokie koszty usług serwisowych w ASO to kolejny mit, który skutecznie zniechęca właścicieli pojazdów używanych. W praktyce okazuje się, że za naprawy takie jak wymiana klocków i tarcz hamulcowych w ASO zapłacimy tyle samo co w dobrym warsztacie samochodowym, a czasami nawet mniej – niektóre Serwisy oferują zniżki na części zamienne, o ile usługa zostanie zrealizowana w danej stacji. Co ciekawe, właściciele pojazdów nieobjętych gwarancją producenta mogą liczyć na dodatkowe rabaty i upusty, w efekcie czego za serwis w ASO zapłacimy nieco więcej lub tyle samo, co za naprawę wykonaną w warsztacie samochodowym.