Konta do Netflix – zupełnie nowa wizja oglądania u giganta

Netflix to platforma, której nie trzeba przestawiać. Właściwie każdy z nas zna doskonale platformę Netflix, ponieważ zapewnia nam ona rozrywkę, którą możemy cieszyć się każdego dnia. Platforma Netflix działa od kilku lat w Polsce, oferując nam najlepsze tytuły filmowe i serialowe. Skutkiem tego, warto zainteresować się tą ofertą szczególnie w momencie, gdy uzyskujemy możliwość korzystania z platformy właściwie za połowę ceny w każdy miesiącu. Jak skorzystać z takiej propozycji? O tym w dalszej części naszej publikacji, do której gorąco zapraszamy!

Podwyżki na Netflix – problem giganta

Podwyżki na platformie Netflix są powodem do dyskusji na forach z całego świata. Również w Polsce trwa dyskusja na temat tego, ile powinien kosztować dostęp do Netflix. Póki platforma do oglądania filmów i seriali oferowała nam dostęp do swoich usług za 52zł, cena była jak najbardziej akceptowalna dla wszystkich oglądających. Kiedy jednak nastała pierwsza fala podwyżek na świecie, również w Polsce cena została zaktualizowana do równych 60zł. W dobie dzisiejszej inflancji z którą borykamy się w naszym kraju, jest to coraz bardziej zaporowa cena dla osób, które chcą korzystać z platformy Netflix.

Na całe szczęście istnieje rozwiązanie, które pozwala nam korzystać z dostępu do Netflix w zdecydowanie niższej cenie. Mowa o kontach, do których dostęp jest nam zapewniony w zdecydowanie niższej cenie. Dzięki temu możemy cieszyć się usługami od Netflix w zdecydowanie niższej cenie. Pod adresem internetowym https://konta.tv/index.php/product/115 znajduje się oferta kont Netflix, które oferowane są nam za jedyne 30zł. Jest to nie tylko cena niższa dla aktualnych podwyżek, lecz niższa od ceny nominalnej, która była nam oferowana w dniu, w którym Netflix ujawnił się w Polsce.

Jest to więc rozwiązanie dedykowane osobom, które musiały do tej pory zrezygnować z usług Netflix, bądź dla osób, które już teraz myślą o rezygnacji ze względu na podwyżki. Warto wspomnieć, że już teraz Netflix zapowiedział drugą falę podwyżek swoich usług, która już rozlewa się po krajach, które mają dostęp do usług Netflix. Skutkiem tego, z czasem kolejna fala podwyżek trafi także do naszego kraju. Na dzień dzisiejszy spekuluje się o podwyżkach sięgających kwot od 65 do 75zł.

Jeśli więc zależy nam na platformie Netflix i jej usługach, warto przemyśleć skorzystanie z kont Netflix, które oferowane są w zdecydowanie niższych cenach od tych, które dyktuje nam gigant.