Profesjonalne usługi prawne i księgowe

Profesjonalne usługi prawne i księgowe. Biuro rachunkowe Tax Service

W dobie zawirowań prawnych lepiej nie zostawiać ważnych spraw przypadkowi, szczególnie tych związanych z podatkami. Na nieszczęście wielu właścicieli firm lub osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, cytując starą rzymską maksymę – nieznajomość prawa nie jest usprawiedliwieniem. Dlatego by nie narobić sobie problemów i nie ściągnąć na siebie kar podatkowych za niedotrzymanie terminów czy niedopełnienie niezbędnych formalności, dobrze zaufać profesjonalistom i zdjąć ze swoich barków choć ten ciężar.

Tax Service – profesjonalne biuro rachunkowe

Szukając profesjonalistów, warto zainteresować się biurem rachunkowy z warszawskiego Mokotowa – Tax Service. Firma od lat działa na polski rynku i w tym czasie udało jej się współpracować z wieloma zadowolonymi klientami – zarówno biznesowi jak i indywidualnymi. Olbrzymim atutem Tax Service jest obsługa zarówno w rodzimym języku polskim jak i w języku angielskim.

Usługi Tax Service

Wśród profesjonalnych usług tego biura rachunkowego można znaleźć:

  1. Doradztwo podatkowe

W ofercie doradztwa podatkowego można znaleźć takie usługi, jak między innymi konsultacje podatkowe prowadzonej spółki oraz działalności gospodarczej, optymalizacja kosztów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, audyt dokumentacji czy analiza płatności i należności.

  1. Kadry i płace

Tax Service zapewnia profesjonalną obsługę kadrowo-płacową, na którą składa się opieka nad listami płac, umowami o pracę, zaświadczeniami, ewidencja urlopów i innymi. Biuro zajmuje się także zgłoszeniami pracodawcy do PIP i PIS, udziela porady w zakresie prawa pracy, wylicza zaliczki na podatek dochodowy od wynagrodzeń, wysokości składek na ubezpieczenie oraz należności z tytułu świadczeń chorobowych i sporządza sprawozdawczości.

  1. Usługi administracyjne

Wśród usług administracyjnych oferowanych przez Tax Service można wyróżnić tak ważne dziś tworzenie identyfikacji wizualnej firmy, możliwość odbioru dokumentów, założenie konta bankowego/ finansowanie/ kredyty/ ubezpieczenia, a także depozyt dokumentów za lata ubiegłe i wiele innych.

Z pełną ofertą biura Tax Service można zapoznać się na stronie:

https://taxservice.net.pl