szlaban

Sięgamy po szlabany parkingowe do firmy – na jakie koszt należy się szykować?

Szlabany parkingowe ułatwiają kontrolę tego, kto wjeżdża na teren firmowy. Dlatego nic dziwnego, że tak wielu z nas decyduje się na ich zakup. Tylko jakie koszty wiążą się z zakupem szlabanów parkingowych? Na jakie wydatki powinniśmy się przygotować? Nasz tekst może okazać się dla Ciebie źródłem przydatnych informacji, więc koniecznie zapoznaj się z jego treścią!

Od czego zależą koszty szlabanów parkingowych?

Przede wszystkim warto poświęcić trochę czasu na zgłębienie zagadnienia, ponieważ wielu z nas nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że do wyboru pozostaje wiele różnego typu szlabanów i wszystkie oferowane są w bardzo zróżnicowanych cenach. Od czego w takim razie zależy, jakie koszty poniesiemy za interesujące nas produkty? Okazuje się, że od wielu różnych czynników…

Przede wszystkim koszty szlabanów parkingowych zależą od tego, po jakie produkty ostatecznie sięgniemy. Wystarczy sprawdzić https://www.systemo.eu/oferta/szlabany/, by szybko ustalić, że do wyboru mamy urządzenia o różnej intensywność pracy. Jeśli potrzebujemy szlabanów do firmy o małych natężeniu ruchu, to dobrym wyborem mogą okazać się szlabany, których praca nie przekracza tysiąca cykli na dobę. Są one zwykle tańsze niż te, które mogą wykonać 10 tysięcy cykli na dobę, a więc pracować praktycznie dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Nie bez znaczenia pozostaje również to, na jakie sterowanie danych szlabanów się zdecydujemy. Niektóre otwierane są w tradycyjny sposób, ale nie brakuje również nowoczesnych rozwiązań, które można otworzyć kartą magnetyczną, kodem, czy nawet pilotem. Oczywiście każdy system sterowania wiąże się z innym cennikiem. Im bardziej nowoczesny będzie, tym możemy być pewni, że koszty wzrosną.

Ile w takim razie zapłacimy za szlabany parkingowe do firmy?

Bazując na tym, co już udało nam się ustalić, można dojść do wniosku, że zakup szlabanów parkingowych do firmy może stać się sporym wydatkiem. Czy tak faktycznie będzie? Całe szczęście mamy do czynienia z profesjonalną firmą, która nastawiona jest na spełnianie oczekiwań rynku oraz swoich klientów (w tym również tych najbardziej wymagających). Dlatego, gdy zdecydujemy się skorzystać z usług tej firmy, to możemy być pewni, że ostateczne koszty szlabanów parkingowych do naszej firmy nie będą wygórowane.

Co więcej, mamy do czynienia z dystrybutorem, który oferuje kompleksowe usługi, więc równie dobrze może przejąć na siebie montaż zamówionych szlabanów. Dzięki temu wszystko przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.