salon jeep

Wybierz miejskie auto w salonie Jeepa

Miejskie samochody zwykle kojarzą się z niewielkimi autkami, które mieszczą się na ciasnych parkingach i zużywają mało benzyny. Miejskie auta czekają na kierowców również w salonie jeepa, w którym samochód dla siebie znajdą wymagający użytkownicy. Jakie auta można wybrać w salonie jeepa? Sprawdź, dlaczego jeep jest dobrym wyborem do miasta.

Miejskie samochody z niskim spalaniem

Jeep to marka, która dobrze sprawdza się nie tylko w terenie. Można wybrać ją również do miasta, gdzie wysokie zawieszenie i duże koła znakomicie sprawdzają się na krawężnikach. Dodatkowo ułatwiają przemieszczanie się po ulicach w złym stanie technicznym, które są powszechnym problemem na obrzeżach i w starszych dzielnicach. Salon jeep oferuje auta w atrakcyjnym systemie finansowania, dlatego na ich zakup może pozwolić sobie większa grupa klientów. Finansowanie może obejmować zarówno pomoc w uzyskaniu kredytu samochodowego, jak i leasingu na wybrany model auta.

Jeep do miasta spala niewielkie ilości paliwa. Silniki hybrydowe zużywają jedynie kilka litrów benzyny na 100 km, dlatego pozwalają cieszyć się ekonomiczną jazdą na co dzień. Hybrydowy silnik cechuje się trwałością, dlatego można przejechać na nim bez żadnych awarii wiele tysięcy kilometrów. Jeep dodatkowo ma solidne zawieszenie, które jest odporne na wstrząsy związane z przemieszczaniem się po dziurawej, uszkodzonej jezdni i skutecznie ogranicza niedogodności związane z jazdą po takiej nawierzchni.

Jeep – auto skrojone na miarę

W salonie jeepa możliwe jest samodzielne skonfigurowanie miejskiego auta. Przyszły właściciel dobiera rozwiązania, które pojawią się w samochodzie. W ten sposób dopasowuje pojazd do indywidualnych potrzeb. Kierowca wybiera nie tylko model i kolor auta, ale i opcjonalne wyposażenie oraz akcesoria. Dzięki temu w aucie może znajdować się: manualna lub automatyczna skrzynia biegów, dwustrefowa klimatyzacja automatyczna, nawigacja GPS lub fotochromatyczne lusterko wsteczne. Rodzaj i zakres wyposażenia dodatkowego kierowca wybiera w ramach pakietów w atrakcyjnych cenach.

Salon jeepa zapewnia również możliwość skorzystania z serwisu dla klientów, którzy kupili nowy samochód. W serwisie mogą skorzystać z przeglądów okresowych i technicznych, wyważania i prostowania kół, wymiany żarówek i regeneracji wnętrza. Mechanicy z salonu zajmują się ponadto naprawami usterek auta i uszkodzeń powypadkowych. Kierowca może zamówić u nich naprawę sprzęgła, hamulców, prostowanie blach, odnawianie lakieru itd.