auto spa Warszawa

Dokładne czyszczenie samochodu w auto spa

Czyszczenie samochodu w większości myjni i na stacjach benzynowych jest pobieżne. Usuwa się z nich jedynie najbardziej widoczne zabrudzenia oraz okruchy z tapicerki. Dokładne czyszczenie auta wraz z przeprowadzeniem zabiegów ochronnych jest możliwe w auto spa. Dlaczego warto je odwiedzić?

Kompleksowe czyszczenie i woskowanie powłoki lakierniczej

Auto spa (Warszawa) to „gabinet odnowy biologicznej” dla samochodów. Po wyjechaniu ze spa auto wygląda równie dobrze co w chwili zakupu w salonie. Kompleksowe, profesjonalne sprzątanie usuwa z auta wszelkie zanieczyszczenia, które powstały w czasie jazdy. W auto spa usuwa się brud z nadwozia, profesjonalne czyści się szyby, progi i felgi. Pojazd na koniec jest osuszany. Po wyczyszczeniu karoserii z kurzu, błota i resztek odzwierzęcych i roślinnych nabłyszcza się ją za pomocą wosku.

Woskowanie jest ważnym zabiegiem dla kierowców, którym zależy na skutecznej ochronie karoserii przed zniszczeniem. Wosk ogranicza negatywny wpływ czynników atmosferycznych na lakier oraz chroni ją przed solą drogową, żywicą z drzew i drobinkami piasku. Ponadto lakier nabiera połysku i prezentuje się naprawdę elegancko. Jest to ważne w przypadku luksusowych samochodów, które są wykorzystywane np. jako auta dla nowożeńców.

Czyszczenie wnętrza z praniem i impregnacją tapicerki

Wnętrze samochodu mówi o jego właścicielu jeszcze więcej niż karoseria auta. W auto spa w Warszawie wnętrze pojazdu sprzątają prawdziwi profesjonaliści. Skupiają się nie tylko na jego odkurzeniu, ale i na dokładnym usunięciu innych zabrudzeń. Podczas odkurzania czyszczą wszelkie okruchy z siedzeń przednich i tylnej kanapy oraz usuwają zanieczyszczenia z kokpitu. Dodatkowo odkurzają wszelkie plastikowe elementy, półki na drzwiach i schowki. Po zakończeniu odkurzania tapicerka jest prana.

Pranie tapicerki w auto spa gwarantuje usunięcie z niej plam z jedzenia i napojów oraz innych zabrudzeń. Profesjonalne środki piorące i odkurzacze sprawiają, że z tapicerki znikają nawet stare, zaschnięte plamy. Pranie usuwa również nieprzyjemne zapachy, które pojawiają się w autach użytkowanych przez palaczy lub właścicieli zwierząt. Po wyczyszczeniu siedzeń i kanapy w spa można skorzystać z usługi impregnacji materiału. Dzięki niej tapicerka wykazuje większą odporność na ponowne zabrudzenie. Na impregnację warto zdecydować się w szczególności w przypadku aut z tapicerką skórzaną. Skóra naturalna długo zachowuje ładny wygląd, gdy jest poddawana regularnym zabiegom pielęgnacyjnym.