ekspresy do kawy philips saeco

Ekspresy do kawy Philips Saeco – najlepszy wybór do biura

Wybór ekspresu do kawy wymaga porównania wielu ofert, szczególnie jeśli chodzi o wyposażenie biura. Na rynku nie brakuje modeli, które parzą wyśmienitą małą czarną, cappuccino czy latte, a przy tym są bogato wyposażone, ekonomiczne i jeszcze elegancko się prezentują. Jednym z nich jest bez wątpienia ekspres do kawy Philips Saeco Aulika czy Lirika, który odznacza się dużą wydajnością. Oznacza to, że z powodzeniem poradzi sobie z zaopatrzeniem pracowników biurowych w każdą ilość kofeiny, jakiej potrzebują w swojej codziennej pracy.

Ekspresy do kawy Philips Saeco, dlaczego sprawdzą się w biurze?

Wśród polecanych i najchętniej wybieranych urządzeń do biura pozostają ekspresy do kawy Philips Saeco https://www.flint.com.pl/. Firma zdaje się doskonale rozpoznawać potrzeby swoich klientów i odpowiadać na nie, poprzez produkcję niezawodnych i wydajnych ekspresów o efektownej prezencji. To sprawia, że świetnie prezentują się one w nowoczesnej przestrzeni biurowej, służąc aromatycznymi napojami pracownikom oraz klientom. Z uwagi na to, że ekspresy w miejscach pracy są intensywnie eksploatowane, trzeba zwracać uwagę na to, jaka jest pojemność zbiornika na  kawę, a także ile kaw mogą wykonać w tym samym czasie.

Zaletą okazuje się też prostota obsługi, czyli zastosowany przez Philips system One-Touch cappuccino, umożliwiający przygotowanie ulubionego napoju za pomocą tylko jednego przycisku. Skraca to też czas, jaki jedna osoba spędza przy urządzeniu, zatem parzenie kawy trwa maksymalnie krótko i nie generuje kolejek czy ścisku w pomieszczeniu socjalnym.

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem ekspresu do biura, rozważ produkty Saeco. Tym, co wyróżnia je na tle konkurencji jest:

 • wydajna praca,
 • szybkość parzenia kawy,
 • wyjątkowy smak napojów,
 • duża pojemność zbiornika na ziarna i tacki na fusy,
 • prosta obsługa (menu w języku polskim),
 • wbudowany młynek, spieniacz i inne, w zależności od modelu,
 • możliwość personalizacji ustawień, poprzez dodanie ulubionych kaw do szybkiego menu,
 • zgrabny, elegancki design.

To jeszcze nie wszystko, co przykuwa uwagę przedsiębiorców, poszukujących ekspresu do biura. Warto zaznaczyć, że urządzenia w tej wersji można nie tylko kupić (za gotówkę lub na raty), ale też wynająć lub wydzierżawić. To ciekawa propozycja dla biura, warta rozważenia ze względu na oszczędności finansowe.

Dzierżawa ekspresu do kawy Philips Saeco

Zakup ekspresu do kawy Philips Saeco to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Oczywiście każdy pracodawca, który ceni sobie komfort, zadowolenie i wydajność pracowników, powinien się na niego zdecydować. Na szczęście nie musi jednak inwestować dużej sumy pieniędzy jednorazowo. Z powodzeniem może skorzystać z wypożyczalni ekspresów.

Korzystne okazują się opcje dzierżawy, które:

 • są indywidualnie dobierane pod kątem potrzeb przedsiębiorcy i jego możliwości finansowych,
 • pozwalają parzyć dużo kaw, bez ryzyka zacięcia się, awarii czy zbyt szybkiego wyeksploatowania,
 • są skonstruowane w jasny i przejrzysty sposób – doskonale wiesz, ile i za co płacisz.

Dzierżawa nie jest traktowana jako obciążenie kredytowe przedsiębiorstwa, z kolei comiesięczne opłaty ponoszone z jej tytułu można potraktować jako koszt uzyskania przychodu. Oznacza to obniżenie zobowiązań podatkowych. Po zakończeniu umowy użytkownik oddaje stary ekspres, a może w jego miejsce nabyć nowy na korzystnych zasadach. Przy dzierżawie nie jest wymagane poniesienie jednorazowej opłaty stałej – po prostu opłaty za jego użytkowanie rozkładają się na wiele miesięcy, co sprawia, że firma niemal nie odczuwa tego jako wydatku.

Ekspresy do kawy Philips Saeco to doskonały wybór do biur, które chcą być postrzegane jako reprezentatywne, nowoczesne, nastawione na pracownika i klienta. Na szczęście zaspokojenie potrzeb użytkowników nie musi oznaczać dla firmy ogromnego wydatku – możliwość wydzierżawienia urządzenia to niepowtarzalna szansa na przetestowanie jego możliwości w praktyce, zanim zdecydujesz się na zakup własnego sprzętu.