niecka basenowa

Niecka basenowa – jaki kolor wybrać?

Dziś inne, być może bardziej ekstrawaganckie kolory są używane ze względów dekoracyjnych. Są to czerwienie, pomarańcze, żółcie czy róże. Te ostre odcienie nadają basenowi wyjątkowy i nieco dziwny, nieziemski wygląd. Rozpraszają efekt niebieskiego przesunięcia widma odbitego od wody. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania wzorów na dnie basenu oraz na jego ścianach, dla których jedynym ograniczeniem w kształtach i kolorach jest wyobraźnia.

Co wyróżnia kolory basenów rekreacyjnych

Możesz zauważyć, że kolory basenów rekreacyjnych nie są takie same jak kolory innych basenów z włókna szklanego, a nawet basenów z pistoletu lub winylu. To dlatego, że zainwestowaliśmy dużo czasu i wysiłku w opracowanie systemu kolorów, który pod każdym względem przewyższa konkurencję. Ponad dekadę temu kolorowe żelkoty pojawiły się na rynku północnoamerykańskim. Te kolorowe żelkoty zawierają wbudowany blask, który tworzy efekt połysku.

Nasze kolory mają również doskonałą odporność na promieniowanie UV, pęcherze i chemikalia, więc możesz być pewien, że przy odpowiedniej pielęgnacji Twój basen będzie wyglądał tak, jak będzie wyglądał w dniu, w którym dotrze do Twojego domu, przez wiele lat. W rzeczywistości jesteśmy tak pewni naszego procesu produkcyjnego, że oferujemy 10-letnią gwarancję na żelkot na nasze baseny, najdłuższą w branży

Nauka o kolorze pod wodą

Dlaczego więc wkładamy tyle wysiłku w tworzenie doskonałej technologii kolorowania dla naszych basenów? To dlatego, że wiemy, że kolor basenu może mieć duży wpływ na ogólne zadowolenie z zakupu basenu. W rzeczywistości ważne jest, aby zrozumieć, że kolor basenu będzie wyglądał inaczej na różnych głębokościach po jego zainstalowaniu i napełnieniu wodą. Dzieje się tak dlatego, że fale światła czerwonego nie przenikają przez powierzchnię wody tak dobrze, jak fale światła zielonego i niebieskiego, zmieniając postrzeganie koloru przez twoje oczy. Sprawdź tę doskonałą demonstrację spektrum kolorów od tuż pod powierzchnią do głębokości 155 stóp pod wodą.

Jednym z najważniejszych wyborów, jakich możesz dokonać, planując przydomową oazę, jest kolor basenu. Może się to wydawać oczywiste, a jednak dla niektórych wybór koloru jest prawie refleksją. Ale tak naprawdę jest to bardzo ważne przy tworzeniu nowej przestrzeni na zewnątrz. W przeciwieństwie do wielu producentów basenów, którzy oferują tylko dwa lub trzy kolory do wyboru, Leisure Pools oferuje siedem wspaniałych opcji. Te kolory zostały starannie dobrane ze względu na ich piękny wygląd i dotyk, a każdy z nich stworzy fantastyczne środowisko dla wód Twojego nowego basenu.