opaska silikonowa

Opaska silikonowa jako firmowy gadżet

Firmowe gadżety z logo są powszechnie wykorzystywane podczas eventów, dodawane do zakupów oraz rozdawane kontrahentom. Dzięki drobnym upominkom buduje się wizerunek marki i zwiększa się jej rozpoznawalność w grupie docelowej. Dużym zainteresowaniem cieszą się opaski silikonowe, które mogą być noszone przez pracowników firmy, wolontariuszy oraz klientów.

Opaska silikonowa z nazwą marki – jakie są jej zalety?

Gadżet z logo lub nazwą marki sprawia, że klienci mają więcej okazji, by ją zapamiętać. Nazwa danej firmy staje się dzięki temu lepiej rozpoznawalna, również wśród osób, które znajdują się w otoczeniu użytkownika gadżetu. Opaska silikonowa jest chętnie noszona przez osoby, które ją otrzymają, zwłaszcza gdy obok nazwy marki znajduje się inspirująca sentencja. Na bransoletce może znajdować się też data i nazwa wydarzenia, które sponsorowała dana firma – udana zabawa i świetnie wspomnienia sprawią, że osoba odparowana opaską będzie zakładać ją przez długi czas.

Opaski silikonowe cechują się odpornością na blaknięcie, uszkodzenia mechaniczne, rozciąganie i utratę koloru. Naniesione na nie napisy są niepodane na ścieranie, dlatego są rozpoznawalne nawet po upływie długiego czasu od wykonania bransoletki. Dodatkowo opaska na rękę może być noszona w czasie kąpieli, pływania w basenie lub opalania się na plaży. Dzięki temu, że nie trzeba jej często ściągać, jej właściciel nosi ją chętniej.

Opaska silikonowa według indywidualnego projektu

W przypadku opasek na rękę z silikonu możliwe jest ich wykonanie na podstawie szczegółowego projektu. Dotyczy to zarówno projektów na jednostkowe zamówienia, jak i na większe serie, liczące nawet kilka tysięcy sztuk. W projekcie uwzględniana jest kolorystka firmowa – gadżet może być wykonany w jednym spośród 27 dostępnych kolorów. Napisy wykonuje się za pomocą 10 czcionek zarówno na zewnętrznej, jak i wewnętrznej stronie opaski. Dzięki temu zamawiający projektuje bransoletkę, która dobrze oddaje charakter marki oraz jej misję i cele. Opaski rozdawane w czasie wydarzeń sponsorowanych zawierają natomiast wszystkie informacje o evencie wraz z nazwą marki, która wspierała jego organizację.

Indywidualny projekt opaski silikonowej na rękę jest realizowany w ciągu kilku dni. Po ich upływie zamawiający otrzymuje gotowe bransoletki pod wskazany adres. Błyskawiczna realizacja zamówienia na opaski silikonowe umożliwia ich użycie podczas dodatkowych akcji promocyjnych i nieplanowanych wcześniej wydarzeń.