opaski silikonowe

Opaska silikonowa na prezent. Czy warto ją wybrać?

Noszenie silikonowych opasek na rękę cieszy się niesłabnącą popularnością. Turyści często wybierają je na pamiątkę w nadmorskich kurortach. Fundacje i organizacje wręczają je swoim członkom oraz uczestnikom różnych eventów. Opaskę silikonową można również wybrać na prezent. Czy warto to zrobić?

Silikonowa opaska na prezent – zalety

Zaletą silikonowych opasek jest przede wszystkim trwałość. Można je nosić przez wiele miesięcy bez ryzyka ich pęknięcia, utraty koloru i kształtu. Silikon jest odporny na rozciąganie, blednięcie, kruszenie pod wpływem promieniowania UV i uszkodzenia wywołane przez kontakt z wodą. Dzięki temu silikonowa opaska może być noszona niemal wszędzie. Właściciel może zakładać ją na plażę, na basen lub podczas korzystania z silnych detergentów.

Opaski z silikonu są bezpieczne dla alergików. Ich noszenie nie powoduje wysypek skórnych i innych objawów uczulenia. Bransoletka nie wchłania żadnych detergentów i kosmetyków, dzięki czemu jest właściwości hipoalergiczne są trwałe. Ponadto opaska na rękę jest pozbawiona ostrych krawędzi i elementów, które mogłyby skaleczyć skórę. Dzięki temu jej noszenie podczas gwałtownych, energicznych ruchów nie zwiększa ryzyka urazu łokcia, nadgarstka lub palców.

Spersonalizowana opaska na rękę

Opaski silikonowe na rękę wyprodukowane na podstawie indywidualnego projektu są znakomitym pomysłem na prezent z różnych okazji. Zamawiający wybiera nie tylko kolor opaski z palety 27 barw, ale i znajdujący się na niej napis. Napis jest wykonywany przy użyciu jednej z 10 dostępnych czcionek. Może być uzupełniony o symbol serduszka, gwiazdki itp. Dzięki temu gotowa opaska silikonowa w pełni odpowiada upodobaniom osoby, którą chce się obdarować i okazji, z której otrzyma prezent.

Spersonalizowana opaska na rękę może być ozdobiona mottem, słynnym cytatem lub zabawnym napisem. Upominek dzięki temu zyskuje poważny lub zabawny charakter. Nadruk może znaleźć się z jednej lub na obu stronach opaski. Zamawiający upominek decyduje zatem o wszystkich elementach, które znajdą sią na silikonowej bransoletce.

Opaska silikonowa na prezent – jak zamówić?

Personalizowaną opaskę na prezent można zamówić na stronie internetowej producenta. Wystarczy wskazać wszystkie parametry bransoletki, a następnie określić, ile sztuk towaru ma być wykonane. Po dokonaniu płatności użytkownik oczekuje na dostawę opaski maksymalnie kilka dni. Dostawa dociera bezpośrednio pod wskazany adres, a jej koszt wynosi jedynie kilka złotych.