wulkanizacja Pruszków

Wulkanizacja w Pruszkowie

Dbając o samochód, nie możemy zapomnieć o regularnej wymianie opon adekwatnie do pogody. Już przy średniej dobowej temperaturze poniżej 7 stopni należy zmienić opony na zimowe. Oznacza to, że wulkanizatora odwiedzamy zwykle dwa razy w roku.

Wulkanizacja – nie tylko zmiana opon

Doświadczona i profesjonalna firma oferuje kilka dodatkowych usług, które mogą okazać się niezwykle przydatne bądź nawet konieczne do wykonania przy okazji zmiany opon. Po pierwsze, opony można kupić na miejscu u wulkanizatora, co oznacza sprawniejszy proces oraz pewne źródło pochodzenia opon. Następną pożądaną usługą u wulkanizatora jest możliwość przechowania swoich starych opon. Taką opcję również posiada wulkanizacja w Pruszkowie. Depozyt jest wygodnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają miejsca na przechowanie lub załadowanie opon do samochodu. To także ułatwienie  przy kolejnej wizycie w serwisie oponiarskim, ponieważ nie trzeba będzie się martwić o ich zawiezienie. Jeśli jednak przed założeniem opon okaże się, że felgi są zniszczone, pogięte lub potrzebują spawania, ekipa wulkanizatorów najpierw przygotuje alufelgi i według potrzeb wyprostuje je bądź zespawa, używając zaawansowanych technologicznie maszyn, a dopiero później przystąpi do założenia nowego ogumienia samochodu. Istnieje także opcja kupna nowych, idealnie pasujących felg na miejscu. Wszystko w trosce o idealne dopasowanie kół dla bezpieczeństwa i spokojnej jazdy. Jako firma znająca każdy aspekt wulkanizacji, potrafimy też zadbać o odpowiednie, bezpieczne i przystosowane do pracy w każdych warunkach atmosferycznych ciśnienie w oponach. Możemy zatem zaprogramować lub naprawić czujniki TPMS. Posiadając niezbędną do tego aparaturę, zajmujemy się również wyważaniem felg nieprzelotowych (francuskich, bez otworu centrującego felgi) w autach takich marek jak Citroen czy Peugeot.

Szybka wymiana opon – wulkanizacja Pruszków

W świecie, gdzie pośpiech to jedyne słuszne tempo, troszczymy się o to, aby żaden z naszych Klientów nie musiał czekać w kolejce do wulkanizatora. Mimo wszystko, zadbaliśmy o wygodną i przyjazną dla kierowców poczekalnię. Ponadto dysponujemy pięcioma stanowiskami wulkanizacyjno-mechanicznymi, czterema blacharsko-lakierniczymi i dwoma stanowiskami Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Można więc stwierdzić, że oprócz usług wulkanizacyjnych, posiadamy również szereg innych, równie potrzebnych do prawidłowej pracy samochodu. Jeśli zatem rzadko odwiedzasz mechanika, być może to właśnie sezonowa wymiana opon skłoni Cię do bliższego przyjrzenia się swojemu samochodowi. Nasi wulkanizatorzy i mechanicy kompleksowo zatroszczą się o każdy samochód z Pruszkowa i okolic.