wulkanizacja

Usługi wulkanizacyjne w Pruszkowie

Wymiana opon to niezwykle ważny, choć prosty zabieg. W Polsce niestety wielu kierowców nie dba o zmianę ogumienia samochodu w odpowiednim momencie, co niejednokrotnie skutkuje kolizjami i wypadkami. Kiedy średnia dobowa temperatura spada poniżej 7 °C, opony Twojego auta powinny zostać wymienione na zimowe, dbające o przyczepność na śliskim i oblodzonym gruncie. W cieplejsze miesiące natomiast, świetnie się sprawdzą opony letnie. Doświadczeni wulkanizatorzy pomogą również wybrać idealne ogumienie dobrej marki, a także ocenią stan felg i starych opon. Taka pomoc fachowego wulkanizatora może nawet uratować życie kierowcy i jego pasażerów! Co jeszcze można zlecić w punkcie wulkanizacji w Pruszkowie?

Wulkanizacja Pruszków – kompleksowa obsługa kierowcy

Profesjonalny kierowca zawsze sprawdza, czy jego samochód jest sprawny i gotowy do jazdy. Nie często jednak ma możliwość samodzielnie wymienić opony i felgi. Tu z pomocą przychodzi wulkanizacja w Pruszkowie. Położona w dogodnej lokalizacji, wyposażona w najnowsze sprzęty i ulepszone dzięki nowoczesnej technologii maszyny, którymi operują wykwalifikowani wulkanizatorzy i mechanicy. Wszystko to sprawi, że każdy kierowca poczuje się odpowiednio zaopiekowany.

Wulkanizacja  – oferta:

  • montaż i demontaż opon,
  • sezonowa wymiana opon (komplet własny bądź zakupiony w punkcie wulkanizacji),
  • naprawa opon,
  • sprzedaż nowych opon prestiżowych marek, dostępny każdy rozmiar,
  • depozyt starych opon,
  • naprawa felg/alusów (spawanie, prostowanie),
  • sprzedaż nowych felg, idealnie dopasowanych do opon i gustu kierowcy,
  • programowanie i naprawa czujników, ciśnienia TPMS,
  • wyważanie kół (felg) nieprzelotowych w autach francuskich marek.

Z wieloletnim doświadczeniem i ciągłymi ulepszeniami nasze usługi wulkanizacyjne mają realne szanse utrzymywać najwyższy poziom. Firma odznacza się perfekcjonizmem, profesjonalizmem, szybkością realizacji zleceń, a przy tym panującą przyjemną atmosferą. Firma od lat obsługuje samochody osobowe i dostawcze, oczywiście każdej marki, przyciąga świetnymi cenami, a zatrzymuje Klienta na stałe swoją solidnie wykonaną pracą, nie tylko związaną z samą wulkanizacją.

Wulkanizacja Pruszków przypomina

Sprawdzaj regularnie ciśnienie powietrza w oponach i obserwuj, czy bieżnik opon jest wyraźnie widoczny. Upewnij się, że kupowane przez Ciebie ogumienie samochodu jest nowe bądź w wystarczająco dobrym stanie oraz porównaj rozmiar opon z używanymi przez Ciebie felgami.