wulkanizacja Pruszków

Serwis ogumienia – wulkanizacja Pruszków

Każdy kierowca czterech kółek kojarzy przełomy jesieni i zimy oraz zimy i wiosny ze zmianą opon. Słusznie! Odpowiednie do warunków pogodowych opony to krok ku bezpieczeństwu na drodze. Wulkanizacja zajmuje się więc po części dbaniem o bezpieczeństwo kierowców. Przykład firmy wulkanizacyjnej z kompleksową obsługą znajdziesz pod tym linkiem: http://www.autodukat.pl/oferta/wulkanizacja.

Wulkanizacja Pruszków

Firma zajmuje się wymianą opon zimowych i letnich, ale nie jest to jej jedyne zadanie. Przede wszystkim wulkanizatorzy, jako doświadczeni w swoim fachu ludzie, dokonują przeglądu zdejmowanych opon i kwalifikują je jako zdatne bądź nie do dalszej jazdy w kolejnym sezonie. Jak wiadomo, wulkanizatora należy odwiedzać przynajmniej dwa razy w roku. Każdy z tych dwóch razy to okazja, aby zaprowadzić swoje auto na przegląd i naprawić swoje felgi. Możliwość wykonania wszystkich usług podczas jednej wizyty przy okazji zmiany opon pozwala zaoszczędzić czas, którego nam, kierowcom często brakuje. Wulkanizacja w Pruszkowie wychodzi zatem naprzeciw oczekiwaniom Klientów i realizuje zlecenia w najszybszym możliwym tempie.

Usługi wykonywane w wulkanizacji w  Pruszkowie

Jeśli chodzi o „konkrety”, wykonujemy szereg czynności związanych z dbaniem o pojazdy zarówno osobowe, jak i dostawcze, mianowicie, w naszym zakresie usług znajdują się:

  • wymiana opon,
  • sprzedaż opon,
  • naprawa opon,
  • sprzedaż felg,
  • naprawa felg, prostowanie, spawanie (felgi aluminiowe i stalowe),
  • naprawa czujników TPMS,
  • programowanie czujników TPMS,
  • przechowalnia opon.

Wulkanizacja Pruszków to zatem firma z szerokim asortymentem, która szczególnie dba o Klienta i jego auto. Posiadamy opony w każdym dostępnym na rynku rozmiarze i w kilku markach, co pozwoli dobrać idealne opony do Twojego samochodu. Nie musisz zatem planować wizyty wcześniej i kupować na czas opon samemu, ponieważ z łatwością kupisz je na miejscu, w punkcie wulkanizacji. Tak samo opony, które zdejmiemy, możemy przechować dla Ciebie na następny sezon, co jeszcze bardziej usprawni kolejną Twoją wizytę u nas. Dodatkowo, nasi fachowcy, jako doświadczeni wulkanizatorzy, służą pomocą i radą w każdym temacie związanym z użytkowaniem i pielęgnacją opon oraz felg. Wprawne oko pracowników naszej wulkanizacji dostrzeże także ewentualne usterki i wgięcia felg, dlatego bez problemu zostaną one naprawione na miejscu przed założeniem na nie nowych opon. Wszystko po to, abyś mógł spokojnie i bez obaw jeździć przez cały sezon.

Wulkanizacja Pruszków – jakość na pierwszym miejscu

Opony, które kupujemy, są najwyższej jakości i pochodzą z pewnych źródeł, wyłącznie od renomowanych producentów. Na takim samym poziomie utrzymujemy również naszą obsługę, ponieważ zależy nam na komforcie Klientów. Wulkanizacja Pruszków to także nowoczesna technologia i specjalna aparatura do sprawdzania oraz kalibrowania czujników ciśnienia opon. W razie potrzeby, nasi wulkanizatorzy od ręki naprawiają te czujniki, tak aby koła pozostały niezawodne podczas jazdy w każdych warunkach pogodowych.

Wulkanizacja w Pruszkowie w liczbach

Posiadamy ponad 30 lat doświadczenia zarówno w wymienianiu opon, jak i w naprawie aut. Nie oznacza to bynajmniej, że nasi specjaliści powielają standardy zgodne z przestarzałymi trendami! Wręcz przeciwnie, zatrudniamy wulkanizatorów i mechaników ze świeżą wiedzą oraz dbamy, aby każdy nasz pracownik ją aktualizował i doskonalił swoje umiejętności.

Nasz punkt wulkanizacji w Pruszkowie to nowoczesne miejsce, zaopatrzone w aż pięć stanowisk mechaniczno-wulkanizacyjnych, cztery stanowiska blacharsko-lakiernicze oraz dwa stanowiska Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Dodatkowo, na terenie kompleksu, znajdują się wygodne poczekalnie, choć z tak rozbudowanym obiektem wulkanizacyjnym działamy sprawnie i szybko, by jak najbardziej zminimalizować czas oczekiwania. Jak więc się okazuje, punkt usług wulkanizacji w Pruszkowie kompleksowo zajmie się Twoim samochodem, a jego pracownicy z chęcią udzielą wyczerpujących odpowiedzi na każde nurtujące kierowcę pytanie.