impreza firmowa

Gdzie zorganizować imprezę firmową w Łodzi?

Łódź z racji swojego położenia geograficznego w centralnej części kraju, jak również dynamicznego rozwoju gospodarczego cieszy się dużym zainteresowaniem przedsiębiorców. Twoja firma ma tutaj swoją siedzibę? A może planujesz spotkać się w mieście z partnerami biznesowymi lub współpracownikami na integracji? Dowiedz się, gdzie i jak zorganizować imprezę firmową w Łodzi.

W mieście jest wiele miejsc, które można wybrać na organizację imprezy o charakterze biznesowym. Hotele https://www.aparthotel-termyuniejow.pl/inne są tymi, które cieszą się największym zainteresowaniem. Dlaczego? Ponieważ oprócz przestrzeni integracyjnej i rozrywkowej, zapewniają też dostęp do sal konferencyjnych, noclegu oraz wyżywienia.

Czy hotel w Łodzi to dobre miejsce na organizację imprezy firmowej?

Hotele, które znajdują się w Łodzi i bezpośrednim sąsiedztwie miasta, spełniają oczekiwania przedsiębiorców pod względem:

  • lokalizacji,
  • zaplecza konferencyjnego, noclegowego, gastronomicznego, rozrywkowego,
  • standardu wyposażenia oraz obsługi.

Dlatego są miejscami, które cieszą się największym powodzeniem w razie organizacji szkolenia, imprezy integracyjnej, jubileuszu, negocjacji handlowych, spotkań z partnerami biznesowymi, zjazdów czy innych wydarzeń. Każdy event można zaplanować inaczej, w zależności od tego, jaki ma charakter i jaki jest jego cel. Wystawna kolacja połączona z bankietem? A może szalona zabawa o dyskotekowym charakterze sprzyjająca budowaniu więzi ze współpracownikami? Każda z nich może się odbyć w hotelu oraz jego najbliższym otoczeniu.

Organizacja imprez firmowych w Łodzi krok po kroku

  1. Ustal datę wydarzenia i zarezerwuj miejsce imprezy.

Zacznij od ustalenia terminu, w jakim ma się odbyć planowane wydarzenie. Im szybciej to zrobisz, tym większa szansa na to, że w wybranym miejscu będą wolne miejsca. Im większa będzie liczba gości, tym większego wyprzedzenia wymaga rezerwacja. Wtedy masz pewność, że dla każdego będzie dostępny nocleg, a sala konferencyjna czy restauracja pomieszczą wszystkich uczestników.

  1. Zaproszenie gości

Wybrałeś miejsce na organizację imprezy firmowej w Łodzi? Przejdź do zaproszenia ludzi. To także warto zrobić wcześniej, nawet miesiąc czy dwa przed planowaną datą wydarzenia. Save the date to nic innego jak powiadomienie o planowanym przedsięwzięciu, które poprzedza właściwe zaproszenie. Każdy z gości po otrzymaniu takiej informacji będzie mógł zaplanować odpowiednio swój grafik, uwzględniając w nim Twój event.

  1. Ustalenie harmonogramu wydarzeń

Na tym etapie możesz liczyć na wsparcie managera hotelu, w którym organizujesz imprezę. Obsługa zajmuje się przygotowaniem sali konferencyjnej (dba o jej nagłośnienie, czystość, wyposażenie), a także cateringu (kawa, herbata, woda, przekąski, obiad dla uczestników spotkania). Jeżeli wydarzenie jest dwudniowe lub dłuższe wówczas dochodzi jeszcze kwestia rezerwacji noclegów, podział i przygotowanie pokojów.

Zazwyczaj imprezom firmowym, tym formalnym i nieformalnym towarzyszą dodatkowe atrakcje. W takim przypadku hotel może zorganizować ognisko, kulig, bankiet lub uroczystą kolacje w restauracji. Nierzadko wydarzenia łączą w sobie też elementy integracyjne w postaci zawodów sportowych.

  1. Organizacja transportu

Jeżeli Twoi goście przyjadą transportem zbiorowym (np. pracownicy oddziałów z poszczególnych miast) to powinieneś też zapewnić im samochód lub wynająć busa. Czasem na miejsce zdarzenia uczestnicy docierają pociągiem lub autobusem i tutaj do uzgodnienia zostaje kwestia zwrotu pieniędzy za zakupione bilety.

Organizacja imprezy firmowej w Łodzi to kilkuetapowy proces. Jeżeli jesteś odpowiedzialny za jego prawidłowy przebieg, to na miejsce wydarzenia wybierz nowoczesny hotel. Zazwyczaj w takich miejscach nie brakuje managera, który wesprze Cię w planowaniu eventu, aby od początku do końca przebiegł on gładko, bez nieprzyjemnych niespodzianek i pozostawił uczestnikom wyłącznie pozytywnie wspomnienia.