sklep z płytkami Warszawa

Heksagonalne, rustykalne, 3D czy patchwork? Co wybrać w sklepie z płytkami

Jeśli planujesz przebudowę kuchni lub łazienki, swoje zakupy budowlane prawdopodobnie zaczniesz od płytek. Ceramiczną podłogę można również założyć na świeżym powietrzu, ponieważ tarasowe płytki w ostatnich czasach zyskują na popularności. Stylowe i nowoczesne płytki są równie popularne w sypialniach i salonach ze względu na chłód pod stopami, które gwarantują. Sklep z płytkami (Warszawa) na swoich produktach odzwierciedla wiodące trendy dla projektów mieszkaniowych.

Pomysły na stylowe wykończenie pomieszczeń

W jakim stylu wykonasz swój projekt?

  • Wzory naturalnych materiałów

Wzory płytek ceramicznych przechodzą na bardziej naturalny i niepoddany obróbce wygląd drewna, ze względu na to, że takie elementy odzwierciedlają spokojne otoczenie i poczucie bliskości z naturą. Te naturalne inspiracje są częścią ogólnego trendu w kierunku projektowania wellness.

  • Oversize

Bardzo duże płytki ceramiczne wpisują się również w design wellness, ponieważ ułatwiają utrzymanie domu w czystości. Płytki wielkoformatowe są używane także do blatów, ścian prysznicowych, stołów i innych dużych projektów.

Duże, heksagonalne płytki wpisują się w trend oversize i dodają geometrycznego wyglądu przestrzeni.

  • Wysoki połysk

Wysoki połysk to trend, który sprawdzi się w mieszkaniu osób, które pragną szeroko pojętego blasku w pomieszczeniach. Jest to powierzchnia, na którą należy poważnie rozważyć nałożenie antypoślizgowej powłoki ochronnej, aby uniknąć bolesnych upadków, szczególnie w pomieszczeniach, gdzie często rozlewa się woda.

  • Retro

Te łatwe w utrzymaniu płytki zawierają zabawne wzory, które dodają kreatywnego charakteru każdej przestrzeni. Dzięki personalizacji, która jest tak silnym trendem w dzisiejszych czasach, płytki betonowe mogą odegrać ważną rolę. Tworzymy dzięki temu niepowtarzalny projekt od zera.

  • SPA

Delikatne błękity, zielenie i neutralne tekstury mają być relaksujące i przywoływać niebo, las, piasek i morze. Łączyć ten trend możemy z biofilią, a więc miłością do tego co naturalne i nieskażone ingerencją ludzką. Jest to pomysł na łazienkę, bo to w niej najczęściej oddajemy się relaksowi.

Jeśli myślisz o marmurze, ale boisz się, że jest już przestarzały i niepraktyczny, bez obaw – producenci płytek ceramicznych opanowali wygląd marmuru i dostarczają go z mniej porowatego, trwalszego, tańszego i bardziej dostępnego materiału. Możesz cieszyć się swoimi ulubionymi materiałami i wzorami, precyzyjnie oddanymi na płytkach w Twoim domu.