awaryjne otwieranie drzwi Katowice

Awaryjne otwieranie drzwi – Katowice

Bywają momenty, kiedy włamanie do własnego mieszkania to jedyna rzecz, jaką możesz zrobić, aby się do niego dostać. Może się zdarzyć, że przypadkowo zatrzaśniemy drzwi do domu, zanim zdążymy zabrać klucze ze środka. Co wtedy? Z pomocą przychodzi pogotowie ślusarskie. 

Na szczęście są fachowcy, którzy potrafią w sytuacjach awaryjnych otworzyć drzwi bez ich niszczenia. Wiedzą, że mogą być potrzebni o różnej porze (zwłaszcza w weekendy), dlatego najczęściej dostępni są przez całą dobę: https://www.otwieraniezamkow24.pl/otwieranie-domow-i-mieszkan-katowice/

Przykre niespodzianki się zdarzają

Awaryjne otwieranie drzwi może być dla Ciebie ostatnią deską ratunku, nawet jeśli się nie spodziewasz. Konieczność taka może wynikać nie zawsze z naszego zapominalstwa czy tendencji do gubienia kluczy. Może się okazać, że nieszczęśliwie klucze do domu zostaną nam skradzione? Jak wówczas dostać się do swojego mieszkania? Jeśli mieszkamy na parterze, możliwe że uda nam się coś wymyślić. Co jednak, gdy mieszkanie znajduje się na wysokim piętrze wielokondygnacyjnego mieszkania, do którego nie można wejść inną drogą, jak tylko przez drzwi?

Nie popadajmy w panikę, nie niszczmy desperacko drzwi lub okien – wystarczy zadzwonić po firmę, która sprawie pomoże nam dostać się do naszego lokum, dzięki awaryjnemu otwieraniu drzwi.

Każdy zamek da się otworzyć

To kwestia czasu i odpowiednich umiejętności, czasem kilku narzędzi. Doświadczona firma ślusarska, która fachowo zajmuje się awaryjnym otwieraniem drzwi, dysponuje własnymi narzędziami i potrafi zapobiec zbędnym zniszczeniom podczas wyważania drzwi do domu. Tych narzędzi nie kupisz w sklepach – dają one możliwość otwarcia zamków praktycznie bez żadnych ślad. Po co narażać się na jeszcze większe koszty, skoro można skorzystać z usług odpowiedniej firmy?

Awaryjne otwieranie drzwi: Katowice 24h

Brak kluczy do mieszkania może nas zaskoczyć w różnych sytuacjach – po powrocie z nocnej imprezy, w środku dnia, gdy wracamy z pracy, czasem po podróży wakacyjnej. Nie trać czasu na zbędne nerwy i stres, wezwij wykwalifikowaną osobę, która w kilka minut pomoże Ci rozwiązać ten kłopot. W tzw. “podbramkowych” sytuacjach fachowcy bez problemu dojeżdżają na terenie Katowic i okolic praktycznie przez całą dobę.

Zatrzaśnięte drzwi mieszkania lub samochodu

Firmy ślusarskie przyjeżdżają również na wezwanie np. po stwierdzonym włamaniu, kiedy trzeba sprawdzić zamki i ocenić sposób włamania, a przede wszystkim – wymienić je na nowe. Wymianę zamka możemy także zlecić zanim cokolwiek się wydarzy – warto to zrobić, jeśli nie czujemy się pewnie i chcemy zwiększyć tym samym swoje poczucie bezpieczeństwa.

Pamiętaj, że awaryjne otwieranie drzwi nie dotyczy wyłącznie drzwi do mieszkania – taka sama sytuacja może nam się przytrafić w przypadku zatrzaśnięcia kluczyków w samochodzie. W takiej sytuacji tym bardziej wszelkie nerwowe ruchy nie są wskazane – uszkodzić samochód można bardzo łatwo, ale łatwo też jest tego uniknąć, wzywając odpowiednich fachowców.

Kilka wskazówek, aby uniknąć awaryjnego otwierania drzwi

O czym warto pamiętać, zanim pomoc ślusarzy będzie konieczna?

  • awaryjne otwieranie drzwi przeprowadzaj wyłącznie z profesjonalistą wyposażonym w odpowiednie narzędzia (wyjątkiem są sytuacje związane z zagrożeniem zdrowia lub życia);
  • wykonuj lub zlecaj konserwację zamków, aby nie odmówiły posłuszeństwa w najmniej odpowiednim momencie;
  • montuj zamki tylko renomowanych producentów – unikniesz ich awarii lub łatwego włamania do swojej nieruchomości;
  • dobrze jest przekazać komuś zaufanemu z rodziny komplet zapasowych kluczy (na wszelki wypadek);
  • zgubione lub skradzione klucze zgłaszaj od razu, szybko zmieniaj zamki w drzwiach – złodzieje mogą być sprytniejsi, niż Ci się wydaje;
  • nie wahaj się zadzwonić do fachowców od awaryjnego otwierania drzwi, którzy dyżurują praktycznie całą dobę – najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo.