nowe mieszkania Pruszków

Nowe mieszkania w Pruszkowie – zielonej okolicy Warszawy

Pruszków to miejscowość leżąca nieopodal Warszawy, która jest jedną z bardziej popularnych wśród kierunków osób poszukujących mieszkań w bliskiej odległości od stolicy. Łączy swoją kameralność i rozwiniętą infrastrukturę, dzięki czemu jest spokojną bazą do życia i dojazdów do pracy np. w Warszawie.

Nowe mieszkania Pruszków przyciągają zwłaszcza rodziny z dziećmi, seniorów (ze względu na dużą ilość zieleni) oraz osoby czynne zawodowo, które chcą żyć na wysokim poziomie, ale niekoniecznie w samym centrum dużego miasta.

Gdzie w Pruszkowie powstają nowe inwestycje mieszkaniowe?

Nowe mieszkania powstają niemalże na terenie całego Pruszkowa – w centrum oraz na obrzeżach. W tych bardziej zurbanizowanych częściach powstające budynki mieszkaniowe cechuje modernistyczny wygląd, z kolei im dalej od centralnych dzielnic, tym bardziej kameralne osiedla i mniejsze inwestycje. Ze względu na lokalizację, mieszkania będą się także różniły standardem wykończenia oraz charakterem budynku, w którym się znajdą – w centrum będą to raczej wielopiętrowce, a na uboczach Pruszkowa segmenty kilkurodzinne.

Udogodnienia w nowych mieszkaniach

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Pruszkowie charakteryzują się dobrze przemyślanym projektem terenu otaczającego budynki mieszkalne oraz dodatkowymi instalacjami: cichobieżną windą, komórkami lokatorskimi, garażem podziemnym, osobnym pomieszczeniem do przechowywania rowerów, placem zabaw oraz naziemnymi miejscami parkingowymi dla gości.

Deweloperzy nie zapominają także o udogodnieniach dla osób niepełnosprawnych – nowe mieszkania w Pruszkowie posiadają liczne podjazdy. Dla wygody każdego mieszkańca w projekty nowego osiedla wpisane są już najczęściej miejsca dla lokali handlowo-usługowych, zwykle usytuowane w parterowej części budynku mieszkalnego. Osiedla są ogrodzone, często z zainstalowanym systemem monitoringu lub ochroną.

Czy warto inwestować w nowe mieszkania (Pruszków)?

Przy obecnie niestabilnych gospodarczo i ekonomicznie czasach, zwłaszcza gdy dynamicznie zmieniają się kursy walut, jednym z lepszych pomysłów na ulokowanie kapitału jest zakup nieruchomości. Nowe mieszkania w Pruszkowie mogą być właśnie taką inwestycją, która uchroni oszczędności np. przed skutkami inflacji. Wynajem mieszkania może być później źródłem pasywnego zysku i w widoczny sposób odciąży domowy budżet.

Ceny nowych mieszkań stopniowo drożeją, więc patrząc na zakup z pewnej perspektywy – możemy liczyć w przyszłości np. na sprzedaż naszej nieruchomości, nawet z zyskiem. A popyt na mieszkania w podwarszawskim Pruszkowie z roku na rok wcale nie maleje, więc chętnych na zakup naszego mieszkania na pewno nie zabraknie.