Gdzie kupić biżuterię patriotyczną?

Biżuteria to niezbędny dodatek do stylizacji niemal każdej kobiety. Biżuteria nie jest jednak wyrobem kierowanym wyłącznie do płci pięknej. Sklepy jubilerskie mają do zaoferowania także wiele panom – w tym szczególnie piękną biżuterię patriotyczną. Czym jest biżuteria patriotyczna i ile kosztuje? Poznaj odpowiedzi na wszystkie najważniejsze pytania i spraw prezent samemu sobie w postaci biżuterii patriotycznej. 

Dla kogo biżuteria patriotyczna? 

Biżuteria patriotyczna nie jest z pewnością dla każdego. Noszenie jej w dzisiejszych czasach wymaga niemałej odwagi. Duże zainteresowanie pokazuje jednak, że jako Polacy nie wstydzimy się pokazywać silnego przywiązania do ojczyzny. Możemy robić to na wiele sposobów – poprzez gesty czy słowa. Możemy także sięgnąć po biżuterię patriotyczną, by nikt nie miał wątpliwości, że rozmawia z prawdziwym patriotą. 

Gdzie możesz kupić biżuterię patriotyczną? 

Choć biżuterię patriotyczną spotkasz w sklepach stacjonarnych, w tym przypadku wybór jest mocno ograniczony. Dużo lepszym rozwiązaniem będzie zapoznanie się z ofertą internetowego sklepu jubilerskiego. Zakupy biżuterii przez internet nie są wcale tak skomplikowane, jak mogłoby się wydawać. Wystarczy tylko dokładnie przyjrzeć się wymiarom poszczególnych elementów i wybrać odpowiedni rozmiar dla siebie. 

Ile kosztuje biżuteria patriotyczna? 

Cena biżuterii patriotycznej uzależniona jest od wielu czynników. Jednym z najważniejszych jest rodzaj biżuterii, na którą się zdecydujemy, a także wielkość i rodzaj zdobienia. Nie bez znaczenia będzie także materiał, z którego została wykonana. Najczęściej jest nim srebro, które poddawane jest procesowi oksydacji. Zabieg ten ma na celu zwiększyć odporność powłoki na uszkodzenia, a także wpłynąć na lepszy wygląd samej biżuterii. Oksydacja jest bowiem procesem, dzięki któremu biżuteria patriotyczna wygląda na nieco starszą, niż jest w rzeczywistości. Utworzona na niej powłoka jest dużo ciemniejsza i bardziej matowa, a także odporna na zmiany koloru. Efekt ten nie jest jednak zachowany na każdym modelu. Do wyboru mamy również samo srebro, które nie jest jednak już tak odporne na czynniki zewnętrzne podczas noszenia. 

Co znajdziesz w ofercie z biżuterią patriotyczną? 

Na kolekcje srebrnej biżuterii patriotycznej składa się wiele elementów takich jak:

  • sygnety patriotyczne, 
  • obrączki patriotyczne, 
  • zawieszki patriotyczne, 
  • bransoletki patriotyczne. 

Każde z nich charakteryzuje się zdobieniem przedstawiającym konkretny symbol lub motyw z naszej ojczyzny (Polska Walcząca, “Bóg, Honor, Ojczyzna”, Orzeł).