komplety piwne

Komplety piwne na imprezach plenerowych

Komplety piwne z oparciem to standardowe wyposażenie barów i restauracji, zwłaszcza w sezonie letnim, gdy goście z chęcią zaglądają do otwieranych gastronomicznych ogródków. Nie jest to jednak mebel, który docenią wyłącznie miłośnicy plenerowego jedzenia na mieście – komplety piwne z powodzeniem coraz częściej pojawiają się w prywatnych przestrzeniach.

Jest to zestaw nie tylko na imprezy masowe, ale również rodzinne spotkania na działce. Komplety piwne to meble, które przydadzą się w każdym domu, a te, które są dodatkowo zdobione (dekoracyjne kute nogi lub wypalane wzory na drewnie), stają się miłym dla oka akcentem na tarasie lub w ogrodzie.

Różnorodność ofert wśród kompletów piwnych

Na rynku znajdziemy wiele ciekawych ofert kompletów piwnych – zarówno w ciemnych, jak i jasnych kolorach drewna, o różnej strukturze (mniej lub bardziej widocznej). Różnorodność dotyczy także metalowego wykończenia ław i stołów – mogą być minimalistyczne, proste, ale również bardziej dekoracyjne. To sprawia, że komplety piwne możemy dopasować do swoich preferencji.

Najczęściej komplety piwne wykonane są z litego drewna i ze względu na swój naturalny wygląd, pasują do większości aranżacji ogrodów i tarasów. Metalowe wykończenia sprawiają, że komplety piwne mogą być eksploatowane w różnych warunkach – sprawdzą się także w przestrzeni publicznej.

Zalety kompletów piwnych

Najwięcej zalet kompletów piwnych widzą z pewnością organizatorzy imprez plenerowych. Ze względu na duże potrzeby, łatwiej im docenić pewne atuty takich mebli. W czasie imprez miejsca siedzące powinny być lekkie i łatwe do składania oraz rozkładania w danym miejscu – takie też są komplety piwne. Nawet w przypadku pilnej ewakuacji z imprezy masowej, nie zagracają drogi, łatwo je przesunąć. Poza tym komplety piwne są bardzo łatwe do utrzymania w czystości – można je przecierać zwykłą wilgotną ściereczką. Ze względu na solidną konstrukcję, są odporne na różne warunki atmosferyczne – bez problemu zniosą i ulewne deszcze, i prażący upał. Komplety piwne można ustawić praktycznie w każdym miejscu, na różnym podłożu. Przy takim stole usiądzie nawet 10 osób, dlatego też są świetnym i ergonomicznym rozwiązaniem, by na niewielkiej przestrzeni pomieścić dużą liczbę gości. To właśnie te cechy sprawiają, że są najczęściej wybieranym meblem do aranżacji dużych stref gastronomicznych podczas imprez pod chmurką.