wesele Grodzisk Mazowiecki

Wesele i trendy ślubne – zorganizuj ślub swoich marzeń

Wesele w stylu glamour czy wiejskie klimaty? Wielka, huczna impreza czy kameralny obiad? Jakie są najgorętsze trendy ślubne w sezonie 2021/2022? Odpowiedzi na takie pytania musi znać każda przyszła młoda para! Dzięki temu zorganizuje swoje wymarzone przyjęcie ślubne. Wesele Grodzisk Mazowiecki może Cię zaskoczyć!

Przygotowania do wesela rozpoczynają się znacznie wcześniej niż sama impreza ma się odbyć. Nie ma co się dziwić – to przecież jeden z najważniejszych dni w życiu i wszystko musi być zapięte na ostatni guzik.

Sala weselna Grodzisk Mazowiecki

Pierwszy wybór powinien dotyczyć miejsca, w którym Para Młoda będzie celebrowała zawarcie związku małżeńskiego. W ostatnim czasie coraz więcej nowożeńców odchodzi od wielkich imprez na kilkaset osób, a wybiera mniejsze, kameralne spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Wesela do 100 osób pozwalają na świetną zabawę, ale też wspólne przeżywanie tego wyjątkowego wieczoru. Ważne jest też miejsce. Przytulna sala, możliwość wyjścia na świeże powietrze – to niewątpliwe atuty najlepszych sal weselnych w Polsce. Duże, przestronne tarasy i możliwość wyjścia do ogrodu, a do tego widok na wodę to idealne miejsce do świętowania, ale też wykonania wyjątkowych sesji zdjęciowych. Jednym z takich miejsc jest np. http://restauracjawinogrono.pl/wesela/

Trendy ślubne 2021/2022 na salach weselnych nie tylko w Grodzisku Mazowieckim

Aby znaleźć wyjątkowe miejsce na wesele wystarczy chwilę poszukać. Pamiętaj, że wnętrze sali jeszcze się zmieni – wystarczy, że zamontujesz w niej odpowiednie dodatki. W minionym sezonie pary wybierały często ozdoby z kwiatów zawieszone nisko nad stołami, teraz przenoszą się one bezpośrednio na stół lub… pod sufit. W sezonie ślubnym 2021/2022 stawia się na duże bukiety i wielkie papierowe lampiony. Warto podkreślić, że efektowne, wielki wiązanki ślubne wybierają też panny młode. Jeśli decydujemy się na mniejszy bukiet powinien być zwisający do połowy uda.

Lampki we wnętrzu i na zewnątrz – świecące ozdoby sali weselnej

To trend ślubny, który chyba nigdy się nie znudzi. Odpowiednio dodane lampki tworzą klimat zarówno w środku sali weselnej, jak i w ogrodzie. Idealnie sprawdzają się zawieszone na tarasach. W tym sezonie powinny być zawieszone wysoko przy suficie, ale też mogą schodzić na ściany. Stworzą idealną kompozycję na stole, np. umieszczone w przezroczystym słoju. Rozciągnięte świetlne sznury na tarasie i w ogrodzie dadzą niesamowity klimat.

Personalizacja ozdób weselnych

Do niedawna były to tylko zaproszenia – imienne, piękne kartoniki, z wierszykiem. Teraz imiona młodych małżonków znajdują się również w innych miejsca. Służą jako dekoracja sali czy tło fotograficzne. Coraz częściej pary młode myślą też o gościach i sprawiają, że każdy jest ważny i mile widziany. Świetnym pomysłem są tablice ze zdjęciami z przeszłości, czy drobne upominki z imionami nowożeńców i datą ślubu. Mogą być to słoiczki z sukulentami, konfiturą czy nawet… zapałki. Takie małe elementy idealnie dopełnią przestrzeń na podczas wesela Grodzisk Mazowiecki, ale też pozostaną jako pamiątka w domach gości.

Małe wesele w ogrodzie?

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wiele osób znów zaczęło doceniać niewielkie spotkania w gronie najbliższych. To nie tylko świętowanie w domu za suto zastawionym stołem, ale też imprezy w ogrodzie. Wiele par zdecydowało się właśnie na taką opcję, gdy nie mogło zorganizować wymarzonej imprezy w sali weselnej i… się nie zawiodło! Teraz coraz więcej par szuka właśnie takiego rozwiązania – sali weselnej, ale z tarasem i ogrodem, gdzie można usiąść i zjeść obiad. To zdecydowanie lepsza opcja niż organizacja przyjęcia we własnych ogrodzie. Bez zbędnych obowiązków, za to z obsługą na najwyższym poziomie i przepysznym jedzeniem. A po takim weselu można spokojnie odpocząć bez konieczności sprzątania.

Wesele Grodzisk Mazowiecki nad stawami Walczewskiego może być świetną opcją na zorganizowanie tego wyjątkowego dnia!