neocube

Kulki magnetyczne neocube – najlepszy prezent jaki możesz sprawić bliskiej osobie

Kulki magnetyczne neocube to nieszablonowe podejście do rozwijania kreatywności i spędzania wolnego czasu. Pomysł wykorzystania neodymowego magnezu okazał się rewelacyjny. Zestaw 216 kulek magnetycznych o średnicy od 5 do 6 mm pozwala na tworzenie projektów w wymiarze 3D. Możliwości powstania brył są niczym nieograniczone a wszystko zależy od fantazji i pomysłu. Jest to jeden z najpopularniejszych sposób w ostatnim czasie na spędzanie wspólnych chwil z przyjaciółmi czy z rodziną. Niewielkie kulki magnetyczne neocube to ogrom dobrej zabawy i możliwości rozwoju własnych umiejętności.

Kulki magnetyczne neocube – baw się i twórz

Ciesz się zabawą z wysokiej jakości kulkami magnetycznymi neocube. Oryginalna i innowacyjna gra z rodziną i przyjaciółmi pozwala zbudować nieograniczoną liczbę ciekawych, pomysłowych i kreatywnych rzeźb, kształtów czy modeli. Kulki magnetyczne neocube pozwalają rozwijać zmysł architektoniczny.

Rozwijaj swoje kreatywne i innowacyjne myślenie oraz twórz zabawne i przyjemne prace. Zwiększ swój potencjał i ćwicz obie półkule mózgowe.

Kulki magnetyczne neocube to rozrywka dla duszy i relaks dla ciała. Stanowią niezwykle inteligentny sposób do stymulacji mózgu, odpowiedni dla rodziny, przyjaciół, kolegów, kolegów z klasy, studentów. Świetny przy innych okazjach do świętowania.

Kulki magnetyczne neocube – sposób na stres

Te małe magnesy to także świetny sposób na wyciszenie się po całym intensywnym dniu. Pozawalają zorganizować chwilę dla relaksu i zmniejszają niepokój. Często kulki te polecane są również dla osób nadpobudliwych czy zbyt rozkojarzonych. W przeciwieństwie do większości łamigłówek, nie wymagają intensywnej koncentracji i dużej siły przez co naprawdę pozwalają odpocząć.

Kulki magnetyczne neocube są warstwą niklu przez co zwiększa się ich żywotność i bez przeszkód mogą być używane wielokrotnie. Dodatkowo są łatwe do przechowywania i nie zajmują dużo miejsca dzięki czemu można zabrać je ze sobą wszędzie.

Jeśli zabraknie Ci inspiracji do tworzenia figur czy kształtów znajdziesz w Internecie szeroki przegląd brył i budowli jakie udało się stworzyć innym ludziom z całego świata. Kulki magnetyczne neocube zdominowały już każdy rynek i nie da się przejść koło nich obojętnie.