neocube

Neocube – małe kulki o niezwykłej mocy

Niewielkie kulki magnetyczne neocube zostały tak stworzone by razem mogły budować kompozycje wychodzące poza naszą wyobraźnię. Na zestaw składa się 216 kulek, w dwóch wersjach średnicy, od 5 do 6 mm. Dostępne są nie tylko standardowe zestawy w kolorze srebrnym. Producenci oferują kulki magnetyczne neocube w różnych kolorach lub różnokolorowych połączeniach.

Neocube to zestaw 216 kulek potężnych magnesów neodymowych o średnicy od 5mm do 6mm, które zagwarantują Ci wiele godzin wspaniałej umysłowej zabawy. Mocno przyciągające magnesy stworzą niezwykłą układankę, której to Ty nadajesz indywidualny charakter. Większość gier i łamigłówek wymaga z naszej strony prostej reakcji, dojścia do z góry ustalonego celu. Z kolei kulki magnetyczne neocube oprócz tego, że pozwala myśleć o swoich celach, daje również możliwość ich osiągnięcia.

Na czym polega fenomen kulek magnetycznych neocube?

Kulki magnetyczne neocube są tak naprawdę niewielkie. Jednak dzięki wykorzystaniu magnesu neodymowego mogą tworzyć ogromne konstrukcje. Kulki przylegają do siebie bardzo mocno ze względu na silne pole magnetyczne. Dodatkowo są niklowane kilkukrotnie co pozwala zachować ich długą żywotność. Możliwość ich łączenia jest w zasadzie niczym nieograniczona, co sprawia, że taka zabawa nigdy się nie nudzi. Nie można w przypadku kulek magnetycznych neocube mówić o rutynie.

Co więcej, kulki te nie są dedykowane tylko dzieciom. Sprawiają wiele radości także dorosłym. Dodatkowo pobudzają kreatywność i wpływają pozytywnie i rozwijająco na nasze półkule mózgowe. Podczas zabawy kulkami magnetycznymi neocube nie ma przewidywalności. Tutaj każdy następny ruch może być inny.

Kulki magnetyczne neocube rozwijają kreatywność

Obecnie, gdy w większości czynności wyręcza nas technologia, rozwój kreatywności ludzkiej spada. Przez co wiele osób może czuć się niedocenionych lub wypalonych. Sytuacja taka nie powinna być do zaakceptowania. Wielu specjalistów powtarza, że pobudzanie naszego umysłu do działania przez różnego rodzaju zabawy i gry jest niezbędne do ciągłego rozwoju.

Kulki magnetyczne neocube są właśnie jednym z takich dedykowanych rozwiązań. Pobudzanie kreatywności, nieograniczanie niczym wyobraźni a także pobudzanie zmysłu architektonicznego … to tylko kilka z wielu kierunków z jakimi współgra ta nietypowa łamigłówka. Dodatkowo kulki magnetyczne neocube to najlepsza zabawa nie tylko w pojedynkę, ale również podczas wspólnych spotkań z przyjaciółmi.