okna na wymiar Warszawa

Okna na wymiar – 5 popularnych modeli okien PCV

Zdecydowałeś się na okna na wymiar? Uznałeś, że najlepszym i najbardziej ekonomicznym wyborem okażą się modele z ramami wykonanymi z PCV? Przygotowaliśmy dla Ciebie przegląd najpopularniejszych marek, które dostarczają stolarkę wysokiej jakości. Są to okna Aluplast, Salamander, Veka, Schüco i Gealan. Zobacz, dlaczego właśnie one zasługują na uwagę.

Nowoczesne okna PCV sprostają Twoim oczekiwaniom, jeśli szukasz stolarki nowoczesnej, solidnej i tańszej od drewna czy aluminium. Okna na wymiar Warszawa dzięki nowoczesnym technologiom produkcyjnym, dzisiaj pod względem estetyki, ale też parametrów nie odstają od tych bardziej zaawansowanych. Szczególnie godne polecenia są:

Innowacyjne okna na wymiar Aluplast

Aluplast to producent, który słynie z innowacyjnych i przemyślanych rozwiązań. Proponowane przez niego okna Energeto 8000 są niezwykle ciepłe (6-komorowa budowa) i solidne, dzięki obecności polimerów zamiast stali i wklejeniu szyb w skrzydło. Producent przewidział aż 3 uszczelki. Podobne parametry mają inne okna z asortymentu, czyli Ideal 8000.

Salamander – okna na wymiar ciepłe i nowoczesne

Jeżeli zależy Ci na wysokiej efektywności energetycznej, a zarazem estetycznym wykonaniu okien, zwróć uwagę na asortyment Salamander. Bluevolution 92 są utrzymane w śnieżnobiałym kolorze, co dodaje im elegancji i czyni uniwersalnym wyborem do każdego wnętrza.

Veka – okna na wymiar o niezwykłej wytrzymałości

Wytrzymałość i nowoczesny design to określenia, które najlepiej pasują do systemów okiennych Veka. Są one odporne na zmiany temperatur i niezagrożone pękaniem w czasie mrozów. Nawet standardowy produkt z oferty spełnia założenia energooszczędne, jest wielokomorowy, a przez to ciepły i solidny.

Schüco – bezpieczne okna na wymiar

Te profile odznaczają się bardzo dobrymi parametrami cieplnymi, są bezpieczne, energooszczędne, a przy tym pozostają wąskie i eleganckie. W projekcie producenta udało się połączyć to, co najważniejsze dla współczesnych okien – w przypadku całej serii Corona jakość idzie w parze z nienaganną estetyką.

Gealan kombisystem – okna na wymiar

To niezwykle zaawansowane kombisystemy, które doskonale sprawdzają się w nowoczesnym budownictwie. Okna o najlepszej statystyce, przeznaczone do tworzenia dużych konstrukcji bez potrzeby montowania poprzeczek. Producent stosuje technologię STV, a do barwienia profili wykorzystuje technologię acrylcolor.

Duży wybór okien PCV pozwala inwestorom zamawiać stolarkę w stylu, kolorze oraz formacie, jakiego potrzebuje do zrealizowania swojego projektu architektonicznego. Dlatego warto rozważyć stolarkę otworową tego typu.