salon BMW

Salon BMW – co ma do zaoferowania?

Wśród Was znajdują się na pewno fani samochodów. Wiemy jednak, że samochód, samochodowi nierówny. Jedni gustują w citroenach, inni w skodach, a dla jeszcze innych ulubiona marka to BMW. Wszystkie osoby, które decydują się na tę markę, zadają sobie pewnie pytanie, czy warto kupić samochód w salonie BMW czy może przez popularne portale ogłoszeniowe od prywatnych osób. W dzisiejszym artykule chcemy Wam opowiedzieć o zaletach kupowania samochodów bezpośrednio z salonu.

Usługi, które oferuję salon BMW

Niemal w każdym gospodarstwie domowym jest co najmniej jeden samochód. Niektórzy z nas mają samochody używane, natomiast inni nowe – prosto od dealera. Samochód używany można kupić od osób prywatnych, komisów lub bezpośrednio z salonu. Jeżeli chodzi o samochody całkowicie nowe – dostaniemy je tylko w salonach samochodowych. Więcej szczegółów na ten temat, znajdziesz tutaj: https://warszawa.bmw-autofus.pl/. Poniżej przedstawiamy, jakie usługi oferuje salon BMW:

  • Możliwość umówienia się na jazdę próbną dowolnym samochodem z salonu BMW – wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej lub udać się do najbliższego salonu w celu umówienia jazdy.
  • Wiele różnych i dogodnych możliwości finansowania samochodu. Z pewnością każdy dobierze odpowiednią opcję dla siebie. Do wyboru jest: BMW Comfort lease, BMW leasing, BMW leasing konsumencki, BMW kredyt czy najem długoterminowy.
  • Szeroka oferta polisy ubezpieczeniowej – zarówno w nieprzewidzianych sytuacjach na drodze, jak i w sytuacjach, gdy zatrzasną się drzwi lub potrzebujesz samochodu zastępczego.
  • Możliwość korzystania z certyfikowanego serwisu lakierniczego – eksperci pracujący w salonie zadbają o samochód w razie stłuczki, rys parkingowych czy poważniejszych uszkodzeń.
  • Możliwość korzystania z usług serwisowych – na wizytę można umówić się przez aplikację. Umożliwia ona kontrolowanie przebiegu naprawy. Każdy użytkownik aplikacji dostanie filmik, na którym mechanik tłumaczy, jaka jest awaria i co należy wymienić, żeby usunąć usterkę.
  • Salon BMW oferuje również usługę door to door, dzięki której nie musisz się martwić, jak i kiedy odstawić samochód do warsztatu. Możesz zamówić usługę odbioru samochodu i odstawienia go w wyznaczone przez Ciebie miejsce, gdy już będzie naprawiony.
  • Decydując się na zakup nowego samochodu, nie trzeba rezygnować z autoryzowanego serwisu, gdy samochód jest starszy niż 5 lat – nadal można korzystać z tej usługi. W pakiecie jest m.in. przegląd przed podróżą, wymiana filtrów czy wymiana układu hamulcowego.
  • Salon BMW oferuje również darmową subskrypcję autorskiego systemu nawigacyjnego – system ten jest aktualizowany na bieżąco i zawiera dokładne mapy niemal całej Europy. Mapy są dostępne w wersji 3D, jako modele, które obrazują nawet bloki czy mosty.

Oprócz wyżej wymienionych zalet, kupując samochód bezpośrednio z salonu BMW, możesz liczyć na atrakcyjne oferty kredytowe i leasingowe. Raty miesięczne zaczynają się od około 1000-1500 zł netto za nowy samochód prosto z salonu.

Warto w tym miejscu wspomnieć o jeszcze jednej ważnej kwestii – w salonie BMW nie musisz kupować nowego samochodu. W ofercie znajdują się również modele używane, najczęściej poleasingowe w atrakcyjnych cenach.

Jak wybrać BMW?

Wybór idealnego samochodu nie jest łatwy. Jest to trudna decyzja, którą należy dokładnie przemyśleć. Kupno samochodu to zazwyczaj inwestycja na co najmniej kilka lat. Trzeba przeanalizować swoje potrzeby oraz pozostałych członków rodziny. W salonie BMW znajdziesz kilkanaście różnych modeli, które są dostosowane do różnych potrzeb konsumentów. Zarówno tych, którzy poszukują samochodu ze sportowym zacięciem, jak i tych, którzy szukają dużego, bezpiecznego, rodzinnego samochodu. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru zalecamy na wybranie się na przejażdżkę testową. W ten sposób masz okazję zobaczyć, jak samochód sprawuje się w codziennym życiu. Możesz również sprawdzić, czy dobrze Ci się go prowadzi oraz, czy jego wielkość jest optymalna podczas codziennych podróży.