Solidne i trwałe torebki z klejem

Produkcja oraz dystrybucja wielu towarów tworzy przed przedsiębiorcami takie problemy, jak ich odpowiednie zabezpieczenie oraz zapakowanie. W tym celu bardzo chętnie są wykorzystywane specjalne torebki z klejem, które pozwalają na relatywnie zabezpieczenie towaru przed wysyłką, czy też wystawieniem w sklepie.

Czym są torebki z klejem?

Opakowania jakimi są torebki z klejem to specjalne worki, które są wykonane z folii, które posiadają dodatkową klapkę, na której umieszcza się klej pozwalający na jej zamknięcie. Są one więc wykorzystywane powszechnie przez firmy, które zajmują się produkcją, wysyłką czy też dystrybucją odzieży wszelkiego rodzaju, gazet, zabawek i innych przedmiotów o względnie niewielkich rozmiarach, które powinny zostać zabezpieczone. Ogromna zaleta torebek z klejem to oszczędność i prostota użycia, gdyż do ich zamknięcia w przeciwieństwie do standardowych torebek wykonanych z folii nie potrzeba specjalnej zgrzewarki.

Torebki z klejem w przeciwieństwie do tych zgrzewanych mogą też być znacznie łatwiejsze do otwarcia przez klienta, który nie musi męczyć się z przecięciem, czy też rozerwaniem całej torebki ryzykując przy tym uszkodzenie przedmiotu, który się w niej znajduje. Chcąc zakupić dla swojej firmy torebki z klejem warto zainteresować się ofertą na przykład firmy Mifol.

Mifol oferuje torebki z klejem, które są wykonywane z wysokiej jakości folii PP, CPP czy też LDPE w wielu różnych grubościach. Do całej torebki dodaje się klapkę, która jest długim na około 3-4 centymetry paskiem folii, na którym umieszczany jest dwustronny pasek z klejem. Dzięki niemu można w prosty sposób zamknąć takie opakowanie nie korzystając ze zgrzewarki ani żadnego innego urządzenia.

W ofercie znajdują się torebki z klejem różnych rodzajów. Pasków z klejem są dostępne aż 4 rodzaje. Podstawą jest pasek antystatyczny z taśmą „Anti-Static” o wielkości 4 milimetrów. Chcąc mocniejsze zamknięcie można zdecydować się na torebki z paskiem białym, który oznacza większą ilość kleju, gdyż taki pasek ma szerokość rzędu 8 milimetrów. Dostępny jest również przedłużony pasek antystatyczny z łatwiejszym odrywaniem. Sposobem na trwałe zamknięcie jest z kolei pasek z klejem permanentnym. Po upływie kilku godzin od zaklejenia takie opakowanie jest szczelnie zamykane. Pozwala to na bardzo mocne i trwałe zabezpieczenie towaru w prosty sposób bez używania zgrzewarki. Skorzystanie z tego typu torebek z klejem pozwala zaoszczędzić sporo funduszy na zabezpieczenia produktów. Dlatego warto zainteresować się produktami firmy Mifol.