Hotel Uniejów – noclegi i konferencje dla biznesu

Przyjeżdżający do Uniejowa przedsiębiorcy przenocują w apartamentach o podwyższonym standardzie. Gości zauroczy średniowieczny klimat zamkowych pokoi, świetnie przygotowane sale konferencyjne pomogą zorganizować spotkanie, a termy Uniejów ułatwią relaks po owocnym dniu pracy

Jeśli szukasz miejsce na konferencję czy spotkanie biznesowe, zamek w Uniejowie jest świetnym wyborem. Dlaczego?

Konferencje i noclegi w hotelu Uniejów

 

Na biznesmenów czekają w pełni wyposażone sale konferencyjne. Do dyspozycji klientów jest siedem sal, które pomieszczą od 16 osób do 120 osób. Można w nich zorganizować kameralne lub liczniejsze spotkanie.

 

Wszystkie sale są doskonale wyposażone – uczestnicy konferencji skorzystają z m.in. rzutników, ekranów, cateringu oraz bezpłatnego parkingu.

 

Atutem hotelu Uniejów jest też zaplecze hotelowe i gastronomiczne.

 

Hotel Uniejów zamek i Dom Pracy Twórczej

 

Przyjeżdżając do zamku w Uniejowie przedsiębiorcy mogą przenocować w apartamentach o podwyższonym standardzie. Wielu gościom z pewnością przypadną do gustu pokoje zaaranżowane w stylu średniowiecznym lub eklektycznym.

 

Na uczestników spotkań biznesowych czekają też noclegi w pobliskim Domu Pracy Twórczej. Goście przenocują w stylowych pomieszczeniach na poddaszu, które nawiązują stylem do królewskich komnat.

 

Hotel Uniejów ma cennik i system wygodnej rezerwacji miejsc dostępny na witrynie internetowej Zamku Uniejów.

Restauracja Herbowa i pokazy rycerskie

 

Goście hotelu Uniejów skorzystają ze świetnego zaplecza gastronomicznego. W zamku można zorganizować przyjęcie, także biznesowe.

 

Atut Restauracji Herbowej na Zamku w Uniejowie to dobierane indywidualne menu, sala na wyłączność, świetna obsługa oraz wnętrza nawiązujące do średniowiecznej przeszłości zamku.

 

Szukasz efektownej i niecodziennej oprawy dla spotkania? Możliwa jest organizacja pokazu rycerskiego, który nada konferencji oryginalnego charakteru i sprawi, że zapadnie ona w pamięć.

Zamek Uniejów baseny, spa i pokazy rycerskie

 

Po spotkaniach biznesowych warto odpocząć i nabrać sił.

 

Goście zamku wybierają z bogatej oferty – dla siebie znajdą coś amatorzy spa i kąpieli oraz zwolennicy aktywnego spędzania wolnego czasu.

 

W pobliżu zamku Uniejów rozciąga się zachęcający do spacerów Park Tolla, tuż obok płynie malownicza Warta. Nieco dalej kusi do odwiedzin nowoczesny kompleks termalno-basenowy Termy Uniejów.

 

W termach można zrelaksować się w strefie saun i SPA (Wellness&SPA), skorzystać z odnowy biologicznej, wykąpać w sanarium lub wejść do komory śnieżnej.

 

Wieczorem kusi klub Nautilus – oprócz wybornie zaopatrzonego baru gości przywita dobra muzyka, będzie też okazja pograć w kręgle.

 

Jeśli uczestnicy spotkań dysponują czasem, to Uniejów przecinają trzy trasy rowerowe, a w pobliżu przebiega Łódzki Szlak Konny – jeden z najdłuższych w Europie (ok. 2 tys. kilometrów).