urlop luksusowy hotel nad morzem

Wymarzony urlop w luksusowym hotelu nad morzem

Bałtyk nie rozpieszcza swoją temperaturą, jednak co roku przyciąga tysiące turystów i miłośników morza i powietrza wypełnionego jodem. W końcu nie trzeba przecież wchodzić do wody, a można poszukać też innych atrakcji. Czy istnieje jednak zakątek nad morzem, który nie jest przepełniony? Otóż butikowy hotel pełen luksusowego wystroju i profesjonalnej obsługi to jedno z tych właśnie wyjątkowych miejsc.

Luksusowy hotel nad polskim morzem

Codzienne szare otoczenie bloków i wieżowców może przytłaczać, dlatego na wyjazd nad morzem warto wybrać miejsce całkiem inne, pełne zieleni, parków i położone w pobliżu rzeki. To rozwiązanie pozwoli lepiej odpocząć i doświadczyć niezwykłych wrażeń. Na czym polega luksus hotelu, o którym mowa? Otóż jego styl mocno nawiązuje do okresu secesji i artdeco, co pozwala gościom przenieść się do XIX wieku, który do dziś zaskakuje i wprawia w wyjątkowy nastrój. Czas spędzony w hotelu to będzie chwila na cofnięcie się w czasie. Coś, czego nie da się doświadczyć w żaden inny sposób, bo ani filmy, ani zwiedzanie muzeów nie oddaje tak mocno klimatu, jak mieszkanie w takich warunkach choćby przez parę dni w celach rekreacyjnych. Kto wie, może właśnie pobyt w pałacu przepełnionym wyselekcjowanymi dekoracjami i meblami zainspiruje Cię do remontu w swoim mieszkaniu? A może sprawi, że poszerzysz swoją kolekcję książek bądź filmów, których fabuła rozgrywa się ponad 100 lat temu? Sam przekonaj się, czy tym razem wyjazd nad morze będzie czymś wyjątkowym.

Urlop na Kaszubach – wybierz luksusowy hotel nad morzem

Prawdziwy odpoczynek może także być aktywny, pełen wrażeń, niezwykłych doznań i przy tym wiązać się z hobby. Kompleks wypoczynkowy został zaprojektowany właśnie z myślą o osobach, które chciałyby rozwijać swoją pasję lub odkryć coś nowego. O jakim hobby mowa? Otóż luksusowy hotel nad morzem został rozwinięty o stadninę koni, gdzie mieszkają piękne i szczęśliwe konie, lubiące poznawać nowych gości hotelu. Konie na tym terenie były praktycznie od zawsze, dlatego nie mogło ich zabraknąć również teraz, kiedy gościmy w naszym nadmorskim hotelu wielu niesamowitych gości. Pod okiem specjalisty można przejechać się konno, co dopełni klimatu całego pobytu urządzonego zgodnie z okresem secesji. Spotkanie z tymi zwierzętami polecamy także dla tych, którzy boją się wsiąść na siodło. Sama obserwacja koni jest przecież fascynująca i daje sporo satysfakcji. Pobyt w luksusowym hotelu nad morzem nie musi więc kończyć się na plaży i pamiątkach w postaci muszelek czy pluszowych fok, gdyż dodatkowym elementem będą niepowtarzalne zdjęcia z końmi i pozytywne  wspomnienia.