zeolit medyczny

Poprawa jakości życia, witalności i samopoczucia – rewolucyjny zeolit medyczny

Zeolity to grupa krystalicznych, uwodnionych krzemianów alkaliczno-glinowych, występujących naturalnie w skałach osadowych i wulkanicznych. Ich wnęki to ujemnie naładowane związki przyciągające i wychwytujące toksyny i inne szkodliwe substancje, takie jak wolne rodniki. Zeolit medyczny eliminuje toksyny i pozwala komórkom organizmu zachowywać poprawną funkcjonalność.

Dlaczego warto stosować takie suplementy jak zeolit medyczny?

Wolne rodniki, czyli atomy i cząsteczki z niesparowanymi elektronami, atakują błony komórkowe, a gdy znajdą się w środku, atakują DNA. Zwykle są one sprawdzane lub niszczone przez przeciwutleniacze, ale wraz z wiekiem lub wzrostem antygenów sieć przeciwutleniaczy nie nadąża, a komórki mutują, powodując raka i tworzenie guzów. Zeolity działają jako część sieci antyoksydacyjnej, odciążając część pracy i przerywając łańcuchową reakcję uszkodzeń oksydacyjnych.

Ponieważ wolne rodniki tlenowe przemieszczają się przez krew, przygotowują grunt pod choroby serca, naczyń krwionośnych, naczyń mózgowych i mięśni szkieletowych, utrudniając komórkom samoregenerację. Struktura klatki zeolitów może pomóc w wychwytywaniu wolnych rodników, a tym samym unieczynnia je i zapobiega dalszym uszkodzeniom otaczającej tkanki.

Poprawa pracy umysłu i funkcji mózgowych

Uszkodzenia oksydacyjne mogą przyczynić się do udarów. Wolne rodniki tlenowe wytwarzają również żelazo, które jest głównie związane z białkiem. Podwyższony i niekontrolowany poziom żelaza jest współmierny do choroby Alzheimera, demencji i choroby Parkinsona. Zeolit medyczny jest innym rodzajem przeciwutleniacza niż witaminy A, C, E i selen, uważane za przeciwutleniacze sieciowe. Te związki mogą neutralizować wolne rodniki, przekazując lub przyjmując elektron, nie stając się jednocześnie niebezpiecznymi.

Ten krystaliczny minerał jest związkiem synergistycznym, wpływającym na niezliczone procesy fizjologiczne. Dodaj zeolity do swojej codziennej diety.