Mieszkania w Ząbkach z rynku pierwotnego – inwestycja w przyszłość

Suburbanizacja jest trendem coraz częściej spotykanym w miastach w Polsce, podobnie jak i w innych rozwiniętych państwach. Coraz więcej osób decyduje się na ucieczkę od zgiełku obecnego w centrach miast i decyduje się na przeprowadzkę na przedmieścia, gdzie jest nieco spokojniej. W Warszawie taką rolę zaczynają pełnić na przykład Ząbki.

Nowe mieszkania w Ząbkach – rynek pierwotny

Rynek nieruchomości napotyka coraz większe problemy z racji na to, że w wielu polskich miastach miejsce po prostu się kończy i aby prowadzić kolejne inwestycje trzeba załatwiać znacznie więcej formalności związanych na przykład z wyburzaniem przestarzałych budynków. Dlatego coraz częściej deweloperzy decydują się na realizowanie inwestycji poza największymi miastami i przenoszą się na ich przedmieścia. Tak jest na przykład w Warszawie, a dokładniej w Ząbkach. Chcąc zakupić nowe mieszkanie w Ząbkach można zdecydować się na przykład na wyszukanie w internecie fazy brzmiącej „mieszkania Ząbki rynek pierwotny„.

W ten sposób bardzo łatwo znaleźć nowe mieszkania pochodzące z rynku pierwotnego, które są budowane w Ząbkach. Na ten moment jest to bardzo dobra inwestycja, gdyż są to lokale znacznie tańsze niż te w Warszawie, gdzie nowych inwestycji jest znacznie mniej z racji na ograniczoną ilość miejsca, które powoli się kończy w tak gęsto zaludnionym mieście jak stolica Polski.

Dlaczego warto inwestować w Ząbkach w mieszkania z rynku pierwotnego?

Ząbki są miastem, które należy do powiatu wołomińskiego i są położone bezpośrednio przy granicy samej Warszawy. Z tego powodu są one świetnie skomunikowane z centrum miasta za pomocą linii kolejowej, ale też innych rodzajów komunikacji miejskiej. Ząbki bezpośrednio sąsiadują z dzielnicą Targówek, gdzie łatwo można dotrzeć na przystanek drugiej linii metra za pomocą której dotarcie do centrum miasta potrwa naprawdę niewiele.

Świetne skomunikowanie to nie jedyna zaleta Ząbek, w których buduje się coraz więcej nowych mieszkań. Jest to miasto pełne terenów zielonych oraz rekreacyjnych i sportowych. Do tego nie ma tam problemu z sektorem usługowym, gdyż na terenie Ząbek znajdziemy zarówno supermarkety, sklepy wielkopowierzchniowe, a ponadto na samej granicy miasta można znaleźć galerię handlową, która leży na styku Targówka, Ząbek oraz Marek. Inwestycja w mieszkanie w Ząbkach w tym momencie pozwala na wejście w posiadanie nowego mieszkania z rynku pierwotnego za rozsądną cenę w miejscu, które będzie w przyszłości zdecydowanie bardziej popularne z racji na dobre skomunikowanie z Warszawą.