nowe mieszkania Marki

Czy warto zamieszkać na peryferiach Warszawy?

Jeśli chodzi o lokalizację domu, przywykliśmy do bardzo sztywnych podziałów – mieszkanie w centrum oznacza szybki dojazd do pracy i szkoły i łatwiejszy kontakt z obiektami sportowymi, kulturalnymi czy rozrywkowymi. Mieszkanie pod miastem oferuje spokój, ale jest pozbawione wszystkich wymienionych udogodnień. Czy faktycznie mieszkanie na peryferiach jest dobre tylko dla emerytów i osób pracujących zdalnie?

Lokalizacja to podstawa – nowe mieszkania Marki

Zakup mieszkania to najczęściej decyzja na całe życie. Nic więc dziwnego, że wolimy nie pozostawić niczego przypadkowi. Ponieważ najczęściej pracujemy w mieście, obawiamy się lokalizacji poza jego granicami administracyjnymi – wydłużonego dojazdu do pracy czy utraty kontaktu z miejscami, które lubimy odwiedzać z przyjaciółmi. Jednocześnie jednak spokój prowincji jest dokładnie tym, czego potrzebujemy popołudniami. Jak pogodzić te dwie potrzeby?

Rozwiązaniem jest mieszkanie na peryferiach miasta. W pobliżu Warszawy, mieszkanie w Markach czy mieszkanie w Wołominie stanowi idealny kompromis między infrastrukturą stolicy a spokojem jej obrzeży. Miejscowości są świetnie skomunikowane – szybko dostaniemy się do centrum samochodem lub komunikacją miejską – niejednokrotnie szybciej, niż trwa przejazd z jednej części miasta do innej. A jednocześnie po pracy będziemy mogli wypoczywać w otoczeniu zieleni, w ciszy, bez miejskiego gwaru.

Funkcjonale mieszkanie w pobliżu centrum

Nowe mieszkanie w najbliższym sąsiedztwie miasta to dobry wybór – na każdym etapie życia. Świetne dla młodych par na wspólny start i dla rodzin z dziećmi. Idealne dla osób w średnim wieku, u szczytu kariery zawodowej, a także dla tych cieszących się już emeryturą. Odpowiedni dla siebie metraż znajdą single, pary, większe rodziny i właściciele czworonogów.

W inwestycjach takich jak Rezydencja Sasina w Wołominie, spodziewać się możemy ergonomicznych rozwiązań przestrzennych i nowoczesnych materiałów, gwarantujących komfort użytkowania i łatwość w utrzymaniu porządku. Każde mieszkanie wyposażone jest w balkon lub ogródek, przynależy do niego także miejsce parkingowe. Ciche i bezawaryjne windy, funkcjonalne komórki lokatorskie, wygodne i wydajne ogrzewanie miejskie, przestronne klatki schodowe, zabezpieczenia antywłamaniowe, infrastruktura dla dzieci, dostęp do szerokopasmowego internetu i kablówki – wszystkie to sprawia, że mieszkanie w Markach czy mieszkanie w okolicy Warszawy jest znacznie lepszym rozwiązaniem, niż centrum stolicy.