Mieszkania Tarchomin

Mieszkania w Tarchominie – dlaczego warto zamieszkać w tej części Warszawy?

Szukasz nowoczesnego, świetnie zlokalizowanego i wykończonego w wysokim standardzie mieszkania? Tarchomin jest jedną z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy, dlatego warto w tym kierunku skierować swoją uwagę. Co znajdziesz na rynku pierwotnym? Obecnie w sprzedaży są dwie ciekawe inwestycje – Ogrody Wiślane oraz Uroki Miasta.

Wolne mieszkania na Tarchominie

Osoby, które chcą zamieszkać w rozwijających się dzielnicach Warszawy powinny pospieszyć się z wyborem mieszkania. Tarchomin https://www.ama-bud.pl/ jest jednym z miejsc, gdzie wciąż powstają nowe inwestycje deweloperskie, ale najciekawsze propozycje szybko się wyprzedają. Nic dziwnego – boom mieszkaniowy trwa, a ceny szybują w górę.

Spieszymy jednak uspokoić potencjalnych kupców. W okolicy wciąż są dostępne lokale mieszkalne znajdujące się na terenie dwóch osiedli. Ogrody Wiślane to kilka kompleksów składających się z mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Z kolei Uroki Miasta to kolejna propozycja tego samego dewelopera zachwycająca nowoczesną, miejską architekturą. To tylko jedne z wielu opcji, które warto wziąć pod uwagę, jeśli chcesz zamieszkać na Tarchominie.

Dlaczego warto kupić mieszkanie na Tarchominie?

Warszawa oferuje tak wiele. Ale żeby móc skorzystać ze wszystkich atrakcji i możliwości, jakie swoim mieszkańcom proponuje stolica, trzeba mądrze wybrać dzielnicę, w której zamieszkasz sam lub z bliskimi. Gdy szukasz mieszkania, Tarchomin będzie jedną z ciekawszych opcji. Dlaczego warto przeprowadzić się w ten rejon Białołęki – jednej z największych dzielnic w stolicy? Przemawia za tym kilka argumentów:

  • powstaje tu wiele ciekawych inwestycji deweloperskich – osiedla wraz z infrastrukturą towarzyszącą (parkingami, garażami, siłowniami pod chmurką, placami zabaw),
  • działa tu dobrze rozwinięta infrastruktura i funkcjonuje wiele dobrych połączeń komunikacyjnych z centrum, innymi dzielnicami oraz miejscowościami ościennymi – kursują pociągi, tramwaje, autobusy miejskie oraz podmiejskie,
  • nie brakuje tu miejsc sprzyjających wypoczynkowi i rekreacji oraz uprawianiu sportu – ścieżki spacerowe, rowerowe, a nawet plaża miejska zlokalizowana przy Moście Północnym, zielony Park Picassa to tylko niektóre z tutejszych atrakcji,
  • dzielnica jest duża i niemal… samowystarczalna – działają tu galerie handlowe, sklepy spożywcze, placówki opieki medycznej, szkoły, przedszkola, żłobki, komisariat policji, siłownie, Białołęcki Ośrodek Sportu, ogródki działkowe, kościoły i inne,
  • lokalizacja w północnej części miasta i dostęp do drogi 61 czyni Tarchomin dzielnicą dobrze skomunikowaną z miastem oraz pobliskim Legionowem, Łomiankami czy Żarowem.

Jak widzisz lista argumentów przemawiających za zakupem mieszkania na Tarchominie jest całkiem spora, a tutejsi mieszkańcy na pewno mogliby do niej dodać coś jeszcze. Dla wielu Tarchomin (skądinąd o bogatej i ciekawej historii) to miejsce, w którym dorastali i z sentymentem wracają tu jako dorośli ludzie.

Mieszkania na Tarchominie – rynek pierwotny

Wybrana dzielnica do mieszkania? Tarchomin ma sporo ciekawych inwestycji deweloperskich, które przykują wzrok singli, par, młodych rodzin, rodzin z dziećmi oraz seniorów. Powstające tu osiedla, np. wspomniane już Uroki Miasta oferują dostęp do kilkudziesięciu mieszkań o bardzo zróżnicowanym metrażu – od niecałych 30 do nawet 103 metrów kwadratowych!

Bez względu na to, czy inwestor wybiera kompaktową kawalerkę czy przestronny penthouse może liczyć na to, że układ apartamentu będzie przemyślany względem stron świata i funkcjonalności. Podział na strefę dzienną i nocną, ekspozycja na tereny zielone czy południe, skąd dociera najwięcej słońca, eleganckie wykończenie, wysokie standardy bezpieczeństwa (wideodomofony) oraz rozwiązania podnoszące komfort (windy, tarasy) – to wszystko sprawia, że mieszkania w Tarchominie sprzedają się bardzo szybko. Nie warto zwlekać z ich rezerwacją, zwłaszcza teraz, gdy są dostępne w konkurencyjnych cenach.