mieszkania Marki

Dlaczego warto zamieszkać w Markach pod Warszawą?

Mieszkania w Warszawie należą do najdroższych w Polsce. W centrum cena za metr kwadratowy dawno przekroczyła 10 tysięcy złotych, z kolei w tańszych dzielnicach brakuje ważnej infrastruktury, a szkoły i przedszkola borykają się z brakiem miejsc. Przyjaznym miejscem dla młodych rodzin i osób poszukujących spokoju są podwarszawskie Marki. Mieszkania tam zlokalizowane są atrakcyjnym wyborem z wielu powodów.

Co czeka na nowych mieszkańców Marek?

Mieszkania w Markach znajdują się w samym centrum miasta, skąd łatwo dotrzeć do Warszawy. Bliskość centrum nie przeszkadza jednak osobom, które preferują ciszę. W niewielkiej odległości od osiedla znajduje się Park Miejski. W pobliżu na spacerowiczów czekają także: Lasy Drewnickie, rzeka Długa i jezioro Czarne. Tereny zielone sprzyjają aktywności na świeżym powietrzu oraz wyjściom z dziećmi i zwierzętami domowymi. Zieleń daje również wytchnienie w upalne dni, gdy na betonowych, warszawskich osiedlach trudno jest wytrzymać z powodu gorąca.

Mieszkania w Markach znajdują się w pobliżu przystanków komunikacji publicznej, z których można dojechać do różnych dzielnic Warszawy. Ponadto mieszkańcy mogą wybrać się do lokalnego centrum handlowego na najważniejsze zakupy. Dzięki temu nie muszą jeździć do Warszawy, by załatwić najważniejsze sprawy.

Jak wyposażone są nowe mieszkania w Markach?

Jeśli chodzi o nowe mieszkania, Marki są wybierane przez osoby, które chcą zamieszkać we współczesnym budownictwie. Deweloperzy wznoszą nowe osiedla w atrakcyjnych lokalizacjach w podwarszawskim mieście, by stworzyć dla młodych rodzin, singli, par przyjazną przystań z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Mieszkańcy Marek w każdej chwili mogą szybko dojechać do stolicy, a następnie wrócić do spokojniejszego domu.

Nowe mieszkania w Markach buduje się z materiałów wysokiej jakości. Standard wykończenia obejmuje wykonanie tynków maszynowych na ścianach i sufitach, stolarki okiennej PCV i drzwi zewnętrznych. Balkony są wykończone gresem, a parapety wewnętrzne konglomeratem. Instalacje obejmują: domofony, rozprowadzenie kabli elektrycznych bez osprzętu, centralne ogrzewanie z grzejnikami, gniazda telewizyjne i internetowe oraz piony wodno-kanalizacyjne z przyłączami.

Do mieszkań można dokupić komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe na parkingu podziemnym. Najmłodsi mieszkańcy mogą bawić się na ogrodzonym osiedlu i placach zabaw. Dzięki temu osiedle w Markach to miejsce, w którym warto zamieszkać i założyć rodzinę lub odetchnąć od wielkiego miasta na jesień życia.