Klimatyzatory Daikin Sensira Plus – dlaczego warto go wybrać?

Klimatyzatory widujemy coraz częściej nie tylko w biurach, ale również w domach mieszkalnych. Na rynku jest dużo firm, który promują swoje produkty i reklamują je jako najlepsze na rynku. Jednak, zamiast kupować najdroższe rozwiązania, można wybrać te najbardziej opłacalne, te, które mają bardzo dobry stosunek jakości do ceny, jaką trzeba za nie zapłacić.

Dobrze wyceniony klimatyzator, czyli SENSIRA+ FTXC-B

Daikin Sensira Plus to jednostki ścienne produkowane przez firmę Daikin. Samo urządzenie pracuje w tzw. technologii split, tym samym gwarantuje ciągły dopływ świeżego powietrza. Urządzenie ma płaski panel z przodu, dzięki czemu prezentuje się niezwykle elegancko, i pasuje praktycznie do każdego rodzaju pomieszczenia.

Cechą charakterystyczną Sensira Plus jest jej energooszczędność, która jest oceniana na A++ w trybie chłodzenia, oraz A+ w trybie grzania. Klimatyzator występuje w sześciu wariantach.

SENSIRA+ FTXC-B na każdą porę roku

Model od firmy Daikin może nie tylko chłodzić pomieszczenie, ale również je ogrzewać, dzięki czemu skorzystamy z niego o każdej porze roku. Daikin wyposażył swoje urządzenie w dwa filtry różnego rodzaju – filtr tytanowo-apatytowy, który jest filtrem dezodorującym oraz filtr katechinowy, który jest filtrem antybakteryjnym.

Daikin Sensira Plus można sterować przy pomocy pilota, dzięki czemu zwiększa się komfort, z jakim korzystamy z klimatyzatora. Jedną z nowinek technologicznych jest możliwość sterowania on-line poprzez aplikację w telefonie oraz tzw. samodiagnoza, dzięki której proces naprawy i konserwacji jest zdecydowanie szybszy.

Daikin w swoich urządzeniu wykorzystuje czynnik R-32, który jest niezwykle proekologiczny. SENSIRA+ FTXC-B oprócz wspomnianych zalet oferuje inne korzyści:

  • praca klimatyzatora jest wznawiana automatycznie w momencie przywrócenia zasilania,
  • klimatyzator ma tryb czuwania,
  • oprócz ogrzewania i schładzania jednostka Daikin Sensira Plus może być wykorzystywana jako wentylator,
  • tryb Powefull, zapewni szybkie nagrzanie lub ochłodzenie pomieszczenia,
  • po ustawieniu odpowiedniej temperatury, klimatyzator automatycznie wybierze tryb grzania lub chłodzenia,
  • możliwość ustawienia harmonogramu pracy dzięki 24-godzinnemu zegarowi,
  • możliwość ustawienia automatycznego przesuwania klap wypływu powietrza, dzięki czemu można uzyskać efekt równomiernego rozkładu powietrza w pomieszczeniu.

Daikin Sensira Plus to dobry klimatyzator i na dodatek rozsądnie wyceniony. Dobry klimatyzator nie musi kosztować majątku. Na rynku są urządzenia tanie, drogie i dobrze wycenione. SENSIRA należy do tej ostatniej grupy produktów.